Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akarják elfogadni...

Miért nem akarják elfogadni ezt a szüleim? Vagy ez csak udvariasság?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyemen ruhapénzt osztottak, és nem valami sok, de mégiscsak több mint a fizum (hát igen, egy pályakezdőnek alacsony a fizetése) de én nagyon örültem még ennyinek is.

Itthon felvázoltam, hogy bár csak női ruhára lehet költeni, azért megtaláljuk a módját hogy kapjanak valamit a fiúk is.

De a szüleim azt akarják hogy költsem magamra, legyek csinos stb.. :S Hogyan győzzem meg őket hogy legalább egy pár ruhát hadd vegyek nekik? Tényleg nagyon jó szülők, a tesóim is jó fejek általában, és mikor itt olvasom hogy hány gyakorisnak vannak iszákos szülei akkor érzem igazán hogy nagyon hálás lehetek mindezért.

Nem kérnek rezsit sem tőlem, azt se kérdezték meg hogy mennyi a fizum mikor megkaptam a melót. Szeretnék egy kicsit visszaadni abból amit kapok :)

Nos szerintetek hogyan vehetném rá őket hogy menjünk el egy közös ruhavásárlásra?


2014. dec. 25. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Én a barátnőmmel csináltam azt, hogy elmentem vele ruhát venni, úgy tudta, magamnak. Kérdeztem, szerinte melyik szép, melyik tetszik neki(kb azonos a stílusunk-méretünk), néhányat fel is próbáltam, megvettem őket.

Másnap megkapta mindet szépen becsomagolva. Így tuti az ő ízlése, stb.

Talán így próbáld meg :)

2014. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem bitos hogy anyagiakban kell viszaadni hisz lathato hogy nem erre van igenyuk, hanem pl. a Te boldogulasodtol lesznek boldogak. Koltsd pl. egy olyan kepzesre az erre szant osszeget amitol ertekesebb lesz a munkad, es anyagilag majd akkor tamogasd oket ha tenyleg szukseguk lesz ra. Jobb esetben soha nem lesz ilyen hanem m
2015. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd az amivel boldogga teheted oket.mindig csak az eletben elerheto siker lesz
2015. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!