Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Itt a Szilveszter, és a...

Itt a Szilveszter, és a szüleim ilyenkor nem hagynak békén! Mit tegyek? Vágjak jóképet a dologhoz?

Figyelt kérdés

Egész évben veszekedések vannak, folyamatosan, ilyenkor meg karácsonykor, jönnek, hogy szeretet, együtt a család, menjek üljek le velük, beszélgessünk...


És tiszta ideg vagyok, mert most is be vannak zsongva, Tv-znék, neteznék, és jönnek folyamatosan a szobámba, szilveszterkor igenis menjek közéjük, meg beszélgessünk!

Éjfélkor is minden évben jönnek be hozzák a pezsgőt, koccintsak, boldog új évet blabla!


Nem hagynak nyugton!


Már elegem van ebből a sok évnyi vigyorgásból, hogy ilyenkor vágjak jó képet a dologhoz, január 2. án meg megint le lesz sz.va mindenki, meg veszekedések hada ismét!


Mit tegyek? Elegem van ebből!


Próbálnak úgy tenni ilyenkor, mintha de nagy lenne a családi összetartás, meg szeretet, amúgy meg nem!



2014. dec. 31. 16:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
23%
Hát szard le, hogy ők mit gondolnak! Mondd meg nekik nyíltan a vélemyényedet, hogy mi a problémád, és akkor talán észhez térnek. Nekem is ilyen volt az anyám, folyton basztattak az apámmal, erre az volt a baja, hogy nem vagyok vidám. Karácsonykor egyenesen kényszerítettek, hogy mosolyogjak! Én elhibáztam, nem mertem megmondani, hogy szar szüleim vannak. Te mondd ki! Szar szüleid vannak! Mondd meg nekik!
2014. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!