Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nagyon rasszisták...

A szüleim nagyon rasszisták és ez rá ragadt a kis öcsémre aki kB.5-6 éves kortól volt ilyen! Én és a nővérem Japánba költözünk és ez az egész családot zavarja! Mit tegyek hogy ne csinálják ezt?

Figyelt kérdés

#család #szülő #testvér #rasszizmus ellen
2015. jan. 11. 07:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%

Semmit, ugysse fogsz veluk elni.

Amugy a japanok sem annyira nagy szeretettel fognak varni, ha feher vagy.

Ha azsiai vagy, akkor alsobb osztalynak fognak nezni, de nem a szemedbe.

2015. jan. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz !! Van egy csomó ittenieitteni .aki . Odaköltözött és a japánok a leg békeszeretőbb emberek .. És ez szinte egész Ázsiára igaz!
2015. jan. 11. 08:09
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem tévedsz. Külön kultúra, külön szokások, idegent nehezen fogadnak be. Más világ, amiben te mindig kivülálló leszel.
2015. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Oké! Olyan ember írjon nekem inkább választ aki tényleg segíteni szeretne ,, és nem olyan rasszisták mint a családom !!
2015. jan. 11. 08:21
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
a rasszista mindig az marad. nem tud változtatni rajta. nem kell velük foglalkozni. gyanítom más is van a háttérben. akár irigység is, ha ők nem jutottak el soha ilyen helyekre.
2015. jan. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Én már éltem japánban. Tisztelettudóak előzékenyek és kedvesek, nem kell hülyeséget összehordani...hahaha idióták.


Kérdezőnek, ha látják idővel hogy jól érzed magad ott majd megbékélnek a dologgal és elfogadják a japcsikat. :D

2015. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat az utolsó két válaszolónak !! :) Igyekszem minél pozitívabb lenni !! Meg a nővérem úgyis mindig ott van nekem !! ;
2015. jan. 11. 08:30
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Vááá vigyetek magatokkal!!!!
2015. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad le hogy ez miben merül ki, kik ellen irányul, stb...
2015. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Awhhhhhh....Én is Japánba akarok költözni......
2015. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!