Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek az édesapámmal?...

Mit kezdjek az édesapámmal? Többi lent.

Figyelt kérdés
Apukámmal élek már több éve. Van egy érthetetlen tahó, tudatlan paraszt stílusa és egyszerűen már nem bírom napról napra elviselni. A legutóbb is azt csinálta (mint általában), hogy valamit megkérdez valamivel kapcsolatban, én elmondom a választ normálisan, majd egyre jobban háborog, értetlenkedik (meg gyakran a szavamba vág) és ha másképp mondom el a választ, akkor pedig felháborodva úgy tesz nekem hogy "akkor meg fogalmazd meg a mondanivalódat normálisan" pedig tisztában vagyok vele, hogy pontosan fejeztem ki magam és egyértelműen mint mindig. Tudom hogy ezek és az ehhez hasonló dolgok mindennapi apróságok, de hosszú távon rendkívül idegesítő. Továbbá egyszerűen mindenbe amit csinálok állandóan szabályosan belepofázik: a mosogatásba, a takarításba, sepregetésbe; ezen kívül amit meg ő csinál tevékenységeket mindet néha végig "kommentálja", állandóan pofázik értelmetlen dolgokat a nagy semmiről ráadásul összefüggéstelenül és ő mondja olykor azt nekem, hogy "nem kell a süket szöveg", vagy "ne szónokolj már" meg "sok a beszéd". Mintha állandóan valami beszédkényszere (pofázási kényszere)lenne. Néha azt érzem, hogy úgy meg bírnám ütni, hogy ottmaradjon. (Lassan nem kell sok hozzá.)

2015. jan. 11. 15:53
 1/7 anonim válasza:
85%
Nem tudom mennyi idős vagy.Állj a saját lábadra és költözz el.
2015. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17/F
2015. jan. 11. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözz kollégiumba. Én is édes apummal élek, és elég elviselhetetlen ő is. 18/L
2015. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Hát, aki így beszél az apjáról, aki eddig eltartotta stb., hogy megtudnám olykor ütni annak én bizony egy szavát se hiszem el. Talán szállj le a magas lóról és mutass apád felé némi tiszteletet, csak úgy, mert az apád, lehet értékelni fogja.
2015. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Lehet tényleg van valami mentális betegsége. Nem akarok diagnózist felállítani, de egy pár dolog amit leírtál túl tesz egy normális ember napi hülyeségein és némelyik kimondottan tünete egyes mentális betegségeknek.
2015. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jár apud dolgozni vagy nyugdíjas? Van-e rajtad kívül más társasága? Én akkor golyóznék be így (bocs a kifejezésért), ha minden egyes nap csak ugyanazzal az egy emberrel kommunikálnék. Jót tenne szerintem neki is a társaság, neked pedig én is a kolit javaslom.
2015. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az alma nem eset mesze a fájától
2015. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!