Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos anyámra a haragom?...

Jogos anyámra a haragom? Tanácsokat kérnék! Más is volt ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok dolgozni, sem iskolába járni,mert hónap végén mütenek, és elég kemény harc folyik hogy erre a kis időre ne menjek dolgozni.

De! Tartósan beteg vagyok, és nem tudom hogy de eltudta intézni rám az ápolássít , ami 17-18 ezer ft. Azt miattam kapja és mégis kapok hogy nem adok haza, és mindennek lehord, mikor tudja nagyon kemény műtét elé nézzek.

Ezért én megcsináltam a műkörmét, megcsinálom neki mindig ( 2hetente) és mindig magyaráz hogy telefonszámla... ő fizeti nekem ami 3290 ft (ezért kapja a körmét, míg én 1 körmöt másnak olyan 3-5ezerig csinálok) És napokba addig addig magyarázott és fúrt hogy ma oda adtam neki a telefonszámlámra a pénzt,míg ő széles szájal elfogadta.

Ő nem dolgozik, 20 évesen dolgozott 1évet, és ezen kívül semmi...

Igazságos volt e az ő részéről? Én nem tartom fairnek,hiszen a műköröm 2hetente nagyon sok pénz nekem(és ő találta ki legyen műkörme és majd ő fizeti a számlámat,azon belül állandoan feszigeti tönkre teszi,nem vigyáz rá,és állandóan új színeket akar hogy én vásároljak, mert neki unalmas ami van)


2015. jan. 13. 15:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
20/l
2015. jan. 13. 15:49
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Sok információ hiányzik a történetből!
2015. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
annyira nem, a lényeg benne értendő
2015. jan. 13. 15:51
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Miből tudnál hazaadni? Amúgy dolgozol, amikor nem vagy beteg?
2015. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Jogosan haragszol, mert megszegte az alkut, egyébként viszont így már neked sem kell tartanod magad hozzá. Ha műkörmöt akar, 5000-ért megcsinálod.
2015. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nem tudom miből kéne

annyi hogy nekem suli mellett és a munka mellett én körmözök, de az egyáltalán nem sok...ink kevés, úgy ahogy magamnak veszek 1 cipőt, vagy anyagaimat vissza veszem

2015. jan. 13. 16:02
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Leragadtál a műkörömnél, de ennél sokkal komolyabb problémák lehetnek a háttérben. Miért nem egyeztek meg egymással? És ha hónap végén műtenek, MOST miért nem tudsz dolgozni, vagy iskolába járni?

Jobbulást.

2015. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha ápolásit kap rá z anyja, akkor eleve munkakeptelen kell hogy legyen kérdező. ...
2015. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Elmondod hogy ha új színt szeretne a körmére, hogy most nem akarsz erre fölöslegesen költeni amíg van a régi körömlakkodból. Ahogy itt leírtad , ugyan úgy elmondanád neki biztos hogy megértené.
2015. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Kedves 8-as: Igen, és ha munkaképtelen, akkor a szülei tartják el. Tehát annyit megtehet, hogy megcsinálja két hetente az anyukája körmét. (Kérdező: Ha nem így van, javíts ki, mert nem írtad meg a részleteket, azt írtad, hogy a lényeg "értendő"!)
2015. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!