Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos anyámra a haragom?...

Jogos anyámra a haragom? Tanácsokat kérnék! Más is volt ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok dolgozni, sem iskolába járni,mert hónap végén mütenek, és elég kemény harc folyik hogy erre a kis időre ne menjek dolgozni.

De! Tartósan beteg vagyok, és nem tudom hogy de eltudta intézni rám az ápolássít , ami 17-18 ezer ft. Azt miattam kapja és mégis kapok hogy nem adok haza, és mindennek lehord, mikor tudja nagyon kemény műtét elé nézzek.

Ezért én megcsináltam a műkörmét, megcsinálom neki mindig ( 2hetente) és mindig magyaráz hogy telefonszámla... ő fizeti nekem ami 3290 ft (ezért kapja a körmét, míg én 1 körmöt másnak olyan 3-5ezerig csinálok) És napokba addig addig magyarázott és fúrt hogy ma oda adtam neki a telefonszámlámra a pénzt,míg ő széles szájal elfogadta.

Ő nem dolgozik, 20 évesen dolgozott 1évet, és ezen kívül semmi...

Igazságos volt e az ő részéről? Én nem tartom fairnek,hiszen a műköröm 2hetente nagyon sok pénz nekem(és ő találta ki legyen műkörme és majd ő fizeti a számlámat,azon belül állandoan feszigeti tönkre teszi,nem vigyáz rá,és állandóan új színeket akar hogy én vásároljak, mert neki unalmas ami van)


2015. jan. 13. 15:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én ettöl függ dolgozok, és adok haza ezen felül olyankor kap 20 ezret + ez meg az

Tartósan beteg vagyok vesémmel

az a baj hogy jelenleg azért nem tudok dolgozni mert az 1ik lábam nagyon erősen szét ment, és s.o.s beavatkozást igényel, nem tudok vele annyira járni, illetve inkább ülő munkát tudok vele csak csinálni

:/

2015. jan. 13. 17:01
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Zavaros egy kicsit, amiket írsz. Tulajdonképpen mi a baj a lábaddal, ami "szétment", és sos beavatkozást igényel, de hónap végén műtenek?
2015. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

állandóan ki ugrik és mankónélkül nem nagyon tudok menni

ez által dolgozni se tudok, mert nekem más városba lenne munkám, de az meg sok utazást igényel illetve mire ki megyek a buszmegállohóz (az nekem 2km)

2015. jan. 14. 15:52
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es voltam, javulást, remélem a műtét segíteni fog!
2015. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm neked:)!
2015. jan. 15. 21:52
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy?

Sajnálom, ami veled történik. Remélem, a műtéted jól sikerül. Anyukád nagyon önző. Sajnáom, hogy vannak ilyen anyák a világon.

2015. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!