Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerinted milyen szülő az aki...

Szerinted milyen szülő az aki mellett a gyereknek nem lehet véleménye?

Figyelt kérdés
Mindig rákényszeríti a döntését, a véleményét nem hallgatja meg.
2015. jan. 15. 08:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
Abszolút megértem a párod reakcióját szüleivel szemben. Én is hasonló "neveltetésben " részesültem, ugyan nem a spórolás terén-ott is, de sajnos fontosabb dolgokban is. Egy idő után én is ugyanazt tettem, mint ahogyan a te párod reagál. Hidd el, szüleit már nem tudja megváltoztatni, de így megvan az ő nyugalma. Akkor adódnak viszont a komolyabb problémák, ha majd családot alapítotok és ott netalán nem tud egészséges, őszinte viszonyt ápolni, netalán akaratán kívül a belenevelt rossz szokásait továbbviszi. Nekem is nagyon kell vigyáznom, ez már ennyi idő után az ember része lesz. Nem akarom, de mégis ugy teszek,mintha a szüleim elvárásainak kellene megfelelnem, pedig senki sem kényszerít rá. Ez nagyon rossz.
2015. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!