Nem szeretem a gyerekem?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén, idegesít a gyerekem.hazajövök a munkából, szeretnék leülni a gép elé, vacsorázni de folyton jön és kérdez, beszél, játszani akar. Aza a baj,mhogy engem egyáltalán nem köt le a kis történeteivel.persze szeretem de egyre inkább azt érzem, hogy ez nekem nem kell és menekülök. Mi volt az oviban, szülői, mit evett, stb. Más téma sincs itthon. Mit lehet tenni, ha mégsem való nekem a családi élet?? Rossz ember vagyok?
2015. jan. 22. 15:07
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
24%
tipikus, a gyereked fogja meginni a levet, hogy a parod atvert teged.. Es nem arrol van szo, hogy ha valaki szulo lesz, akkor az o igenyeirol megfeledkezunk, de a gyerek nem kotelezo.. Es az, hogy megis osszejott, az rajtad es a parodon mult. Es igen, ezert mondja mindenki, hogy szegeny gyerek, mert o aztan tenyleg nem tehet semmirol. De talan az lenne a legjobb neki, ha otthagynad oket, es hetente egyszer meglatogatnad.. De az irasod alapjan te is eleg gyerekesnek tunsz..
2015. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!