Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik, hogy egy apa utálja...

Létezik, hogy egy apa utálja a saját családját? Minden tagját kivétel nélkül.

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 16:03
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy utal titeket, de valoszinuleg azert csinalja, mert nagyon nem elegedett az eletevel. En nem ismerem ot, de gondoltal mar arra, hogy esetleg ez komolyabb? Peldaul lehet, hogy apukad depresszios..

En megertelek teged, hogy ezt mennyire rossz nap mint nap elvisleni, meg hogy nem lehet vele normalisan beszelni, mikor mondjuk szukseg lenne egy apai tanacsra, de egy kicsit probald meg az o szemszogebol nezni a helyzetet.

Mint mondtam, en nem ismerem apukadat, de ha alaposabban atgondolod es megprobalsz rajonni mit miert tesz talan segithetnetek neki valahogy. Hidd el, szerintem o sem elvezi, hogy folyton "rosszkedvu"..

Remelem tudtam segiteni:)

2015. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Igen. 12 éves fiú vagyok, és az apukámat egyáltalán nem érdeklem. Anyu és apu már el is váltak. 5 éves voltam , amikor anyu kórházba volt apa ordibált vele, és igazából én meg a mamám karjába sírtam.

Volt olyan hogy kékre vert, nem is egyszer.


Remélem, tudtam segíteni.

2015. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!