Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért ilyen hirtelen...

Anyukám miért ilyen hirtelen ingerlekeny?

Figyelt kérdés
Ma az új serpenyöjébe tojast sutott velem eggyutt es amikor levettem a fedőt megbillent a serpenyő. Nem esett le de onnantól kezdve elkezte mondani hogy milyen önállotlan vagyok utana kiöntötte a forro olajat veletlen es elkezdett dobalozni karomkodi megállás nelkul. Bekuldott a szobamba es kisodo mulva bejon elkezdi mondani hogy takarodjak kifele. Felhoz olyan dolgokat amik mar vagy 1 éve történtek. Es ha leulnek vele erröl beazelni akkor (tipikus) nincs időm vagy monologol es ha közbeszakítom veszekszunk.

2015. jan. 31. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet,hogy anyukád kicsit stresszesebb mint általában?Vagy -mivel csak egy esetet írtál- egyszerűen rossz napja volt?:)

2015. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Menjen el dokihoz és kezeltesse magát! Komolyan! Vegyen antidepresszánst.
2015. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsonak igaza van dilidokihiz kene elmennie ez eleg sertönek hangzik de nem megserteni akarlak velem is ugyan ez volt

en pl lefordultam a szekröl es leestem kb 11 evesen akkora veret kaptam hogy csak na kicsuszott a pohar a kezemböl üvöltött velem ez ment 25 eves koromba közöltem meny el dilidokihoz mert agyilag nem vagy normalis üvöltözes lett belöle de téleg agyilag tönkre ment akkor a falba is verte a fejet jo nem olyan erösen hogy verezen de elég hülyen nezett ki nevelöapummak csak lestünk.anyira tönkre tette az eletemet evel a mindenert üvöltözök csapok dologgal higy mar öngyilkos akartam lenni(volt olyan is kikőltöztünk magyarországra hát elmentem a barataimmal keletibe egyedül maradtam eltévettem.hivtam anyut hogy nem erek haza időbe nert eltevedtem .közölte velem hazugsag csak a barátaimmal akarok lenni.sirtam a teloba segitsen haza juttni ramcsapta a telot ott sirtam az utszelén egy néni segitett haza juttni.haza erte akkora verest kaptam az őv nek a csattos reszevel hogy felhasadt a hatam mert idegbeteg volt.es meg sorolhatnám tovabb) halistennek mar nem elek együtt vele .kivanom neked hogy ne legyen rosszabb .(nalunk is igy kezdödött)

2015. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok lemaradt na de hogy közöld hogy menyen el sehogy .... ez sertö es pfff csak veszekedés lessz belölle lehet meg a keze is eljár.... valahogy vezesd ra finoman
2015. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért arra kíváncsi lennék miért és ki pontozott le!? 2es vagyok. Pedig kérdező azt hittem, hogy te is így látod. Tapasztalatból írtam.
2015. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat jó tudni hogy van rosszabb is. 2. Valaszoló nem pontoztalak le mivel meg nem pontoztam senkit
2015. febr. 1. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!