Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek hogy anyukám ne...

Mit tehetek hogy anyukám ne legyen ennyire szigorú?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és mindíg siránkozik hogy későn járok haza (pedig max 3-ra mindíg itthon vagyok) meg hogy iszok meg cigizek....és megérthetné hogy ebbe a korba ez a normális persze szobafogság meg ilyesmi nincs de akkor is idegesít hogy mindíg siránkozik. 17/L

2015. febr. 2. 19:46
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
28%
Inkább túl engedékeny.
2015. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
# 10 nemtudom mit bánnák meg hogy fiatal vagyok és élvezni akarom az életet amíg csak lehet? persze egy idő után már nem leszek ilyen de fiatal vagyok és esze ágába sincs megváltozni! és hidd el hogy ilyen sose fog megtörténni szóval nyugi nem kell sajnálnod túl sok filmet néztek meg híradót hogy röktön ilyenre gondoltok
2015. febr. 2. 20:44
 13/39 anonim ***** válasza:
44%
Jézusom ne legyetek már ennyire prűdek. Hiába fiatal, most kell kiélnie magát, sajnos ez ilyen korszak. Én 15 évesen kezdtem a bulizást, most 24 vagyok és abszolút elég volt ez az élet, már nem tenném be a lábam egy buliba sem. Ha megnéztek, minden szórakozóhely tizenévesekkel van tele. Akkor most mindenki hülye? Persze isznak és cigiznek, de ezen is túl kell esni. Több (!!) barátnőm anyukája is akkor kezdett inni és bulizni amikor megvolt a gyerek. Az egyik anyuka pedig velünk akart jönni folyton bulizni. És tudjátok miért? Mert anno nem élték ki magukat, és egyszer ennek mindenképpen ki kell jönnie. Ez miért jobb?
2015. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
és még ez h szájon kellett volna tekernie nagy hülyeség mert már direkt is csináltam volna hogyha ilyen észebe jut és megteszi
2015. febr. 2. 20:46
 15/39 anonim ***** válasza:
55%
Buta gyerekszöveged van. Nőj fel,aztán majd észretérsz.
2015. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Egy éved van a nagykorúságig, addig tűrd meg vagy próbálj nekik jobban megfelelni.

Utána akár el is költözhetsz, egyetemre mehetsz, ott azt csinálsz amit akarsz.

Én is kb. 18 éves koromtól egyetem alatt végig buliztam, ittam, egy ideig cigiztem is.

Anyámék természetesen nem nézték jó szemmel, nem tiltottak konkrétan, de siránkoztak - ahogy írtad. Igyekeztem betartani amit ígértem - megmondtam, hogy 5-6 előtt ne várjanak, akkor jön úgyis a busz, addig inkább a barátnőmnél vagyok, stb.

Ha belegondolsz, azért megérted az ő helyzetüket is, hogy a mai világban mindenhol hallani hogy elrabolták, leitatták, megerőszakolták, vagy simán hazafelé részegen elüti a busz.. meg nem is egészséges az egész.

Ettől függetlenül én se bántam meg legdurvább piálásokat sem, jó lenne ha visszamehetnék újra átélni őket. Viszont idővel eltűnnek a haverok, költöznek, változnak, családot alapítanak, csak néhány alkesz marad, már nem lesz olyan az egész, rájön az ember, hogy mégse normális vasárnap félhullának lenni. De eddig még van időd, bizonyos keretek között lehet bulizni, vigyázz magadra és tarts a szavad, menj haza korábban, 17 éves vagy, van még időd éjszakázni.

2015. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem te egy idióta kislány vagy,ehhez a felfogáshoz,csak gratulálni tudok.

19 éves létemre,kibírtam hogy nem buliztam,nem ittam,cigizni cigiztem,az más dolog.Mert sajnos könnyű rászokni,csak egy cigit szívattak el velem anno.Azóta függő vagyok,így meló mellett meg már lese akarom tenni.


De szerintem örülj,hogy anyukád próbál nevelni.Megtehetné,hogy le sem sz#r téged,mint sok más szülő.És nézd meg a mai lányokat,egyik nagyobb ri#anc mint a másik.Sőt,van akinek anyukája sincs,ők azt kívánnak,bár csak anya eltiltana inkább,mint hogy anya nélkül kelljen élniük.Szerintem b#zd meg magad,annyira szánalmas,és ostoba vagy,ha az én lányom lennél,valószínűleg nem ott tartanál,ahol most vagy.Szerintem rád férne egy két apai pofon is.Te sz#rházi.

2015. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
74%
Mellesleg 17-éves létedre ne játszd már a nagy lányt,agyi szinten kb 10-vagy.
2015. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
63%
Te azt élvezed az életben, hogy hajnali 3-ra esel haza, iszol meg cigizel? Ezt a felnőtt emberek NYOMORUKBAN csinálják... De majd ha kinősz a lázadó kamaszkorból, akkor te is rájössz, hogy mik a valódi értékek. Mert nem a pia meg a cigi. Egyébként így is szerencsés vagy, mást ilyen életvitelért pofon vágnának, és normális ember nem engedi el a fiatalkorú lányát hajnalig bulizni. De ha ennyire zavar anyukád, akkor költözz el, és TARTSD EL MAGAD! Ja és nem, nem normális. Attól, hogy minden fiatal ezt csinálja, mert ennyire szánalmas és üres az életetek, ennyire lesz**nak a szüleitek, mert ennyit értek, és menők akartok lenni egymás előtt, attól még ez nem lesz normális. :) Másra nem vagytok jók, csak a buli meg a pia meg a vagánykodás, de tanulni meg dolgozni egyik se akar... gratulálok...
2015. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt a hülyelányt pofon verni...kap majd az élettől néhányat úgy is...remélem akkor majd rájön miről ír neki itt a 99,9 százalék.

Jah és kajak nem érdekel ha lepontoztok

2015. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!