Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek hogy anyukám ne...

Mit tehetek hogy anyukám ne legyen ennyire szigorú?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és mindíg siránkozik hogy későn járok haza (pedig max 3-ra mindíg itthon vagyok) meg hogy iszok meg cigizek....és megérthetné hogy ebbe a korba ez a normális persze szobafogság meg ilyesmi nincs de akkor is idegesít hogy mindíg siránkozik. 17/L

2015. febr. 2. 19:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
59%

Én is ezt csináltam 17-18 évesen (az az 1 év semmit nem számít), jó mondjuk nem 3kor mentem haza, hanem 1-2kor. Az én anyukám is siránkozott, de végül mindig elengedett. Utólag visszagondolva lehettem volna megfontoltabb is, de semmi bajom nem lett, nem lettem alkesz, vagy hajléktalan.

Próbáld megérteni anyukádat, félt és nem örül neki, hogy ezt csinálod, de igazából nem akadályozza meg. Örülj neki, hogy hagy téged kibontakozni, de vigyázz hogy ne szaladjon el veled a ló, szóval ne hanyagold a sulit és lehetőleg ne ess teherbe.


28N

2015. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
48%
Ídes jó anyádnak annyiban nincs igaza hogy nem vert félholtra mikor ennyi idősen először hazaállítottál. Csak azért is csináltad volna? A tizedik után már nem. Elköltözöl otthonról? Hajrá. Nem kell a társadalomnak még egy ostoba,akaratos, kiélt semmirekellő. Térjél már észhez te szerencsétlen, még magyarul fogalmazni is képtelen vagy.
2015. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Hazaállítottál részegen*
2015. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is szórakoztam 17 évesen, de azért nem "siránkoztak" a szüleim, mert ha ittam is, nem voltam részeg, normálisan viselkedtem, mindig a megbeszélt időre mentem haza, és volt annyi eszem, hogy tudjam a dohányzás káros.

Szóval az, hogy szórakozol normális, ahogy teszed, az nem.

2015. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, más kategória, ha egy értelmes lány, kitűnő tanulmányi eredményekkel, magas intelligenciával ennyi idősen éli ki magát. A cigit ott sem tartanám helyesnek, de lehet bulizni, éjfél után hazajárni, mértékkel inni- persze csak hétvégente.

A te megnyilvánulásid viszont nevetségesek. Sértegetni nem szeretnélek, megtették már előttem éppen elegen. Mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy csak szeretné.

2015. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Nagyon naiv vagyok, először azt hittem, a kérdező a suli után délután háromra ér haza, és azért morognak vele... persze a folytatásból kiderült, hogy nem ez a helyzet.


Két dolog: egyrészt igaza van itt a túlnyomó többségnek. Ez semmilyen korban nem normális. Másrészt: nem, egyáltalán nem törvényszerű, hogy ennek "ki kell jönnie", értelmes emberen ilyesmi soha nem "jön ki". Más kérdés, hogy aki így él, az szereti hinni, hogy a többi ember se különb nála. Mikor olvastál el utoljára egy könyvet, kérdező?

2015. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

17.

"Egy szál cigit szívattak el velem és függő lettem"

IGEN, ez aztán így megy... köszi, jót nevettem.

Ha így lenne, háromszor ennyi dohányos lenne a világon.

Egy szál cigitől senki nem lesz függő, ez nen heroin, ember!

2015. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
25%

Juj. Borzalmas, maglyara vele, ezek utan mar csak amugy is a lejton haladna...ugyan mar. Nem kell alszentnek lenni. 17 eves bulizzon, elvezze a gondtalan eletet, amig lehet. Majd rajon kesobb, hogy a cigi karos, hogy hajnalig fent maradni es utana munkaba allni, mar nem szupi, es az ivaszat a kor haladtaval sem vmi jo.

Erdekes, hogy szerintetek mar az ilyen ember biztos pofonokat fog kapni az elettol, meg majd megjarja. Ha igy lenne dragak akkor, az emberek 70%-a vmi csoves troger lenne.

Engem sem tiltottak , kieltem magam. Koszonom jol vagyok es normalis felnott lettem.

2015. febr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
24%

"Mert anno nem élték ki magukat, és egyszer ennek mindenképpen ki kell jönnie."


Ekkora ostobaságot ne állíts. Nincs mindenkinek ratyi korszaka.

2015. febr. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
31%
Latom nem tetszett a valaszom...itelkezo nyanyak.
2015. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!