Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul vagyok tőle, mitől...

Rosszul vagyok tőle, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyellem, de rosszul vagyok attól ahogy az apám eszik. Ahogy csámcsog, undorítóan cuppogó hangokat ad ki, ahogy tömi magába a sok ételt, amikor pont elég termetes már így is, és közben néha tele szájjal beszél hozzám...legszivesebben befognám a fülem, néha titokban meg is teszem, de borzasztóan lelkiismeret furdalásom emiatt, elvégre mégis csak az apám, akit tisztelet és szeretek, és hálával tartozom neki mindenért, ezt tudom....nem fogom ezt mondani neki, nagyon sértődős ember, meg ilyet amúgy sem lehet mondani...nem tudom, lehet e tenni valamit azért, hogy ne érezzem így, hogy ne kelljen "kimenekülnöm" a szobából valami indokkal akárhányszor enni kezd. És szinte biztos vagyok benne hogy ez az egész nem normális dolog, de mit csináljak? Tudok egyáltalán bármit csinálni ezzel?

2015. febr. 4. 18:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
10%
mondd meg neki hogy rohadt undorító dolog amit művel és hogy fejezze be vagy többet nem szólsz hozzá. ilyen egyszerű :D
2015. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Az én apám is tök ilyen. Nekünk emeletes házunk van, de felhallatszik az emeletre ahogy eszik! Anyám már szólt neki, de osda se neki. Azt mondta azért csámcsog, mert ő megforgatja rendesen az ételt a szájában.
2015. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Az én apám ugyanilyen volt. Volt idő a felnőttkor küszöbén amikor én is undort éreztem és viszolyogtam tőle. Aztán teltek az évek, akkor már beletörődtem és jó mosolyogtam magamban amikor enni láttam. Párommal együtt is volt, hogy kihallottuk a szobájából ahogyan evett és bizony jókat derültünk rajta. Mondtuk is neki, hogy "Hallom, hogy eszel!" Aztán megbetegedett és én etettem. Ma már nem szürcsöl. Pedig még élt mesterien szürcsölte még a nokedlit is. Alig rágott, csak nyelte. Szóval majd elmúlik az undor. Kitartás.
2015. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Ne várd meg, amíg elhatalmasodik benned az indulat iránta. Finoman igenis lehet figyelmeztetni, hogy azért így enni tiszteletlenség. Hogyan is akarna étkezni egy vendéglőben, esküvőn, vagy egyéb társas összejövetelen?
2015. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Apádnak jó illemtudása van. Biztos évekig tanulta.

Megértelek, bár nevetséges.

Egyszerűen hagyd ott, menj be a szobába addig, vagy a nappaliba, bárhova.....

2015. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Anyád megtűri? Ha tűri, jobban jársz, ha nem szólsz egy ilyen illemtudó apának, mert még te leszel a hibás és hallgathatod napokig a szidást.
2015. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, anyám eltűri, senki se szólt még neki, vagy csak én látom ilyen súlyosnak az egészet és egyszerűen csak hangosan rág, vagy senki nem mer szólni neki...de amúgy félreértés ne essék, apám nagyon illemtudó ember, ezen az egyen kívül semmi rosszat nem tudok ilyen téren mondani róla
2015. febr. 4. 19:41
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet h hallásproblémája van?
2015. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Apa, szépen egyél légyszíves!


Nekem bevált :))

2015. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Rosszul illeszkedő protézis?
2015. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!