Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy részeg (alkoholista)...

Egy részeg (alkoholista) emberrel meg lehet találni a közös hangot?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy mindíg hangulat ingadozásai vannak és kiváncsi vagyok hogy valahogy ki e lehet számolni mikor milyen hangulata lesz vagy legalább valahogy készüljek fel

2015. febr. 8. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ha nem részeg, akkor is az ivásra gondol. Az meg nem érdekli, hogy másokkal mi van.
2015. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aposom volt ilyen. Nem lehett beszelni vele ,ha ivott azert nem, mert tajtekzott, ha jozan volt azert nem, mert akkor meg o volt a vilag legtunemenyesbb embere es semmire nem emlekezett ami tortent.
2015. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metaladyy válasza:
55%
Az alkoholista kijozanodasat, alltalaban, egy depresszios hangulat kovet. Mindenkepp akkor probalj meg beszelni vele, miutan kijozanodott, mert ha reszeg nm gondolkozik. Pontosan meg nm lehet kiszamutani, hogy kinel mikor mi van, hisz egyentol fugg.
2015. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarom megtalálni vele a közös hangot. Elköltöztem, és egy ideje teljesen meg is szakítottam vele a kapcsolatot. (a "nőről" van szó, aki megszült)
2015. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Apám ha részek akkor úgy viselkedik mint egy utolsó primitív állat. Alapvetően az a baj, hogy a részegség az agressziót hozza főként elő az emberekből, belőle meg főleg, és egyszerűen minden szava sértés, támadás. Ha hozzá szólsz az a baj, ha nem szólsz akkor az. Ha épp csend van, akkor elkezd csicskáztatni, provokálni.
2015. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Al anon, vagy Anonim Alkoholistak olvass utana vagy Dudits maradj jozan YouTube

Ok egy kicsit tobbet tudnak neked segiteni!

2015. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

# 3 a baj az hogy sose látom józanon már 2 éve nem láttam józannak

# 6 köszönöm utánna nézek

2015. febr. 8. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem! Az alkoholista ember, mint minden szenvedélybeteg a leg rosszabb! De nem papolok, elmesélek egy történetet. Vagy 2-3 évvel ezelőtt közös albérletbe éltünk munkatársaimmal. Volt köztük egy öreg alkesz. Minden nap, minden nap így kelt és így feküdt! Mindig utbaejtette a boltot és vette a szeszt. Vagy whiskyt, sört mindig vagy egyéb kis húzó kísérőket! Ezzel nem is lenne akkora baj! Alap járaton talán normális is lehetett, de mikor ivott, egy beképzelt kötöszködő valaki lett! Szeretett beszólogatni, bántani a másikat, felemelni a hanglyát ha helyretette az ember. Így megszoktuk, hogy mikor részeg hagyni kell. Szabadnapomon kitakarítottam a lakást, a fürdőszobát mindent. Másnap este mikor hazaértem már nagyon jólesett vollna egy zuhany. Kint voltunk a napon es pakoltunk egéssz nap.Jól leizzadtunk. Na mikor beléptem a fürdőbe! Hát igen elsápadtam. A kád belselye a pereméig fekete volt! Egy csik jelezte meddig volt vízzel, a lefolyóba valami leves volt beleöntve, a vécé telehamuzva cigicsikkel! Aztán erőt vettem magamon, de nagyon megharagudtam az illetőre...ennyibe nézi a másik munkályát. Mert ez természetesen nem sokat takarított míg otthon volt!

Másik eset pedig mikor ketten feküdtünk otthon, ismerős vagy 40fokos lázzal, nekem meg bevolt kötve a mutató ujjam mert megzúzódott. Hazajött az alkesz és elkezdett apáskodni. Jo sokáig serénykedett itt nálunk, már szól a gyerek is haggya békén pihenni. Aztán nekem magyarázott valamit hogy most mit csináljon? Hát mondtam haggya pihenni, itthon már ugyse sokat tud csinálni. Pont hanyatt voltam feküdve mikor hirtelen fölém ugrott és elkezdte teljes erelyéből folytogatni a nyakam. Volt vagy 90-100 kiló pocakkal, én meg egy kézzel váratlanul nem sokat tehettem. Hát nem igen engedett volna el, ha nincs a szobába egy cigánygyerek aki azonnal odaugrott és leszedte rólam...

Sajnos nem volt módom arra hogy szétverjek a fején egy széket azóta se. Belőlem undort vált ki az alkoholista személy. Olyanyira hogy szeszt se fogyasztok azóta!

Készülj fel mindenre! De legfőképp arra hogy az ital számára a legfintosabb, amugy kiszámíthatatlan, mint leírtam korábban voltak normális barátságos pillanatai is. Mindenki énis a magunk módján próbáltunk jóban lenni....mégse számított ha részeg volt...

2015. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!