Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fognak ilyen szigorúan...

Miért fognak ilyen szigorúan talán mert lány vagyok?

Figyelt kérdés
Hat bátyám van közölük hárman otthon laknak. A legfiatalabb bátyám tizenhat éves, majdnem minden hétvégén elengedik a haverjaival szórakozni. Engem esetleg egy hónapban egy alkalommal, nem mehetek abba az iskolába ahova szerettem volna hanem majd a szomszéd településen található gimibe kell mennem. Mindig azt mondogatják hogy a tanuláson járjon az eszem.

2015. febr. 12. 16:48
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
#18 Annyira tanulok, amennyire elengednek? Már bocsánat, de azért annyira ostoba nem vagyok, vannak céljaim amiket szeretnék elérni és igaza van a #19 -s válaszolónak, hogy ezzel csak magammal szúrnék ki.
2015. jún. 9. 05:43
 22/45 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt te tudod... viszont amíg nincs a szülői magatartásnak rájuk nézve is negatív következménye, addig nem tudom, mitől gondolkodnának el és változtatnának...
2015. jún. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Az zavar, hogy annyira magukhoz akarnak "láncolni". Sokszor túlzásba viszik az aggódást.
2015. jún. 9. 13:52
 24/45 anonim ***** válasza:
47%

azzal hogy nem engednek el bulizni nem magukhoz akarnak lancolni, hanem teged akarnak megvedeni.


Hogy az aggodast mennyire viszik tulzasba az relativ.

2015. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Mint leírtam, egy hónapban egyszer felengednek a barátnőimmel, de csak maximum éjfélig. Meg a legidősebb, még otthon lakó bátyám (21) is velem kell hogy jöjjön.
2015. jún. 9. 14:13
 26/45 anonim ***** válasza:
47%
ez nekem abszolut korrektnek tunik, en 15 evesen egyaltalan nem engednelek bulizni.
2015. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Az is korrekt, hogy nem engednek el kollégiumba se?
2015. jún. 9. 17:14
 28/45 anonim ***** válasza:
47%
Ezt igy elsore nem tudom neked megmondani, ismerni kene az osszes korulmenyt. Tul keveset tudunk, es azt is csak a te erosen szurt talalasodban.
2015. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy kegyetlenül abajgatnak, tényleg mindentől féltenek. Kis koromban elég volt, ha egyet tüsszentek, anyám már szaladt velem az orvoshoz. Mindig az van, hogy jaj neked az nem való, jaj te azt nem bírnád ki jaj ez-jaj az stb...
2015. jún. 10. 05:05
 30/45 anonim ***** válasza:
47%
hat ez van. ha okosan csinalod, esszel es turelemmel lehet valtoztatni a szabalyokon. Ha kamasz modra belefeszulsz, csak neked lesz rosszabb.
2015. jún. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!