Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fognak ilyen szigorúan...

Miért fognak ilyen szigorúan talán mert lány vagyok?

Figyelt kérdés
Hat bátyám van közölük hárman otthon laknak. A legfiatalabb bátyám tizenhat éves, majdnem minden hétvégén elengedik a haverjaival szórakozni. Engem esetleg egy hónapban egy alkalommal, nem mehetek abba az iskolába ahova szerettem volna hanem majd a szomszéd településen található gimibe kell mennem. Mindig azt mondogatják hogy a tanuláson járjon az eszem.

2015. febr. 12. 16:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Miért szokna hozzá bárki is a vesztes helyzethez, amikor éppen nyerhetne is? Egy jó okot mondj, légyszi...
2015. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Nem a vesztes helyzethez, a kenyszerhelyzethez.


Az elet tele van olyan helyzetekkel, amikor vagy nincs egyaltalan dontesi lehetoseg, vagy csak szar lehetosegek vannak. Aki ezt nem tudja feldolgozni annak rengeteg lelki problemaja lesz kesobb.

2015. jún. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
De amikor van, akkor miért kell megtagadni?
2015. jún. 12. 04:56
 44/45 anonim ***** válasza:
47%

Felesleges ilyen hotegyszeru kerdeseket feltenni a vilagrol. A vilag nem egybites, es soha nincsennek kizarolag pozitiv vagy negativ dontesek.


A szuleidnek megvannak a sajat szempontjaik, hogy mik azok azt csak ok tudjak neked elmondani. Nem tudom mennyire szokas a csaladotokban a kommunikacio, en szemely szerint igyekszem minden dontesunket elmagyarazni a lanyomnak, hogy o is ertse, miert dontottunk ugy, ahogy. Igaz meg csak 10 eves, de egeszen pici koratol kezdve erre torekedtunk, es termeszetesen mindig meghallgattuk az o velemenyet is, es ahol lehetett kompromisszumos megoldast kerestunk. De nem lehet mindig, mert neha a szulonek a gyerekkel szemben kell dontenie, de ezt a gyerek is meg tudja erteni SZVSZ, meg ha nem is ert egyet vele.


A szuleiddel beszelj, de szakadj le ezekrol a kiskamaszos dacreakciokrol. Valoszinuleg te sem tanultad meg a kommunikaciot es az ervelestechnikat, de ez nyilvan nem a te hibad.

2015. jún. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Szoktunk egymással beszélgetni. Elég sűrűn.
2015. jún. 13. 14:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!