Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van ilyen szabály vagy törvény...

Van ilyen szabály vagy törvény, vagy csak apám taláta ki? 19l

Figyelt kérdés

Sziasztok, a barátomal nemsoká 4 honaposak leszünk és van egy olyan erdekes problémám amivel nem tudok mire jutni!

Szóval, apámnak van egy olyan gondolat menete, hogy addig nem mehetek el én a barátomék házába, szüleihez, ahol élnek, amíg el nem jegyzet avagy nem vet feleségül és majd csak utána mehetnék el hozzájuk, csak utana ismerhetnek meg a baratom szülei! Nem azért de ebben hol a logika? 19 éves vagyok a barátom 21 és sztem ez csak egy nagyon rosz kifogás arra h feltenek es nem akarnak elengedni! Anyum szerint is butaság! De en meg aztan vegkep nem tudom mire venni!

A barátom kintvolt külföldön 1 honapig nem láttam a barátomat és nem akarnak elengedni az ebédre amit neki tartanak a barátom szülei mikor hazaér!

Sztetek ez normális? Mit tegyek? Egyáltalán van ilyen :O


Köszönöm a segítséget! Egy kétségbe eset 19 éves lány!

(Bocsanat a helyes írás hibákert diszes vagyok!)



2015. febr. 17. 11:17
1 2 3
 21/21 kovpet ***** válasza:
69%

"Ebből a helyzetből nem lehet simán kijönni."


Ez igaz, de az sem megoldás, hogy 4-50 éves koráig lapít és nem a saját életét éli.

Kérdező, felnőtt ember vagy. Fiatal. Még...

2015. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!