Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 éves fiatokat engednétek...

19 éves fiatokat engednétek összeköltözni a barátnőjével, akivel 8 hónapja vannak együtt?

Figyelt kérdés

Mindketten dolgoznak, heti többször együtt alszanak. Jól kijön mindenki mindenkivel.


Érveket és ellenérveket szeretnék. Köszönöm :)


2015. febr. 18. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Mivel nagykorú, nincs beleszólásod. Megy ha akar.
2015. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyilván megy ha akar, mert nagykorú. De nem akarna rossz szájízzel elmenni otthonról. Szeretné ha a szülei támogatnák.
2015. febr. 18. 20:36
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én engedném mert írtad hogy mindketten dolgoznak tehát el tudják magukat tartani,8 hónap után már nagyon komolynak számít a kapcsolat és ha mindenki kijön mindenkivel akkor valószínűleg boldogok lesznek együtt.
2015. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
(a támogatást nem anyagilag értem)
2015. febr. 18. 20:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

én 20 éves vagyok, párom 23, 3 hónap után összeköltöztünk, azóta 9 hónap eltelt. Ugyanúgy béke és boldogság van, nincs rossz szájíz. Megmondod a fiadnak, "fiam ügyesen, legyetek boldogok és azért látogass meg! hihih"

2015. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 HUN_Sector ***** válasza:
100%
Lakva ismerszik meg az ember. Dolgoznak, megkeresik a lakhatásra valót, hagyd rájuk. :) Ha tévednek egymással kapcsolatban, az derüljön ki most, ne 2 év után összeköltözve.
2015. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én nem a srác anyukája vagyok :)
2015. febr. 18. 20:44
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene neki engedély?
2015. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a srác írta ki a kérdést.

Am nem értem, ha azt mondják nem mehetsz akkor nem mész? És ha 25 éves korodban is azt mondják? Ne engedélyt kérj, hanem jelentsd be, hogy "anyu-apu, boldogok vagyunk együtt, szeretjük egymást össze fogunk költözni, remélem velem örültök". Ha még a szülők engedélyére van szükséged, akkor nem vagy még érett a különköltözésre.

2015. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idősebb a fiam (23) de ha 19 évesen dolgozó emberként úgy döntött volna, hogy közös jövőt kezd a barátnőjével,és albérletben új életet kezdenek, akkor támogatnám, hiszen az ő élete, és neki kell megtapasztalni az élet dolgait. Nincs ebben semmi kivetni való. Bár hozzátenném, hogy bármikor jöhetnek enni, vagy ha csak kedvük van. Ha kell segítség akkor csak szóljanak.
2015. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!