Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert ellenzi anya most mar a...

Miert ellenzi anya most mar a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok. Megismerkedtem egy 32 eves ferfival abban a kocsmaban, ahol anya dolgozik. Kicsit furcsa volt a dolog kezdete,de masnap jozanul megkeresett es elmondta,hogy o mindent komolyan gondolt amit akkor pentek este mondott stb. Anya mar regota ismeri a ferfit,az apjat es az egesz csaladot lenyegeben. Eleinte batoritott,hogy hagyjam el a ket eves kapcsolatom,amiben akkor voltam es foglalkozzam ezzel a ferfival. Anya leginkabb azzal ervelt,hogy jo fej es rettento gazdag. (Neki ez eleg fontos tenyezo figyelembe veve hogy o eddigi elete soran mindig egyik naprol a masikra elt). Szakitottam az akkori baratommal,ami mar amugy is esedekes volz hiszen csak szenvedtem abban a kapcsolatnak mar nem nevezheto valamiben. Elkezdtem ismerkedi a 32 eves ferfival. Nagyon megkedveltuk egymast. Abszolut normalis,tisztelettudo,szeretetremelto ferfi. Mara mar ott tartunk hogy "hivatalosan" nincs kimondva hogy egy par vagyunk de minden olyan,mint egy jol mukodo kapcsolatban.

Ma azonban anya felhivott hogy szerinte hatalmas hibat kovetek el ezzel a ferfival es hogy megis harmincket eves. Kerdezgettem hogy mi lett a gond,eddig tamogatott. De semmivel nem jutottam elorebb. Csak azt mondogatta,hogy inkabb felejtsem el ot. Mi lehet itt a gond? :/


2015. febr. 21. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de anyád is nagyon megéri a pénzét...
2015. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy irigységre tippelnék, igy a leirtakból.
2015. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kerd anyudat, hogy mondja el a valos okokat, miert valtozott meg igy a velemenye. Biztos van valami nyomos indoka...csak nem mondja el, viszont veled tenne jot ha tudnad. Szoval beszelgessetek!
2015. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Anya nem irigy egyik gyermekere sem. Ez biztos. Arra nem kertem megjegyzest,hogy anya milyen ferfira vagyik es hogy neki mi a fontos. Harom gyereket nevelt egyedul. Mindent probalt megadni nekunk, de az anyagi helyet borzalmas otthon. Eddig a sors csak olyan ferfiakkal hozta ot ossze akik rajta eloskodtek es minden vagyont elitta vag eljatszottak. Es o ebbe faradt bele.

Kerdeztem tole hogy mi a gond. Mi valtozott. De igazabol semmiz nem tudott mondani. Csak azt hogy nagy a korkulonbseg es hogy nem nekem valo a ferfi... viszont eddig tenyleg batoritott hogy kezdjek bele.

2015. febr. 21. 17:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy vmit megtudott róla?
2015. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mindent elmondott anya hogy mikor mi volt a kocsmaban. Es 58 evesen nem igazan allna le egy 32 evessel. :)

Egy ejszaka alatt megtudott rola valamit? De akkor miert nem mondja el. Mindent megbeszelunk egymassal. :(

2015. febr. 21. 17:29
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megtudott valamit, és azért nem akarja elmondani neked, mert rosszul esne.

És ami még eszembe jutott, nem tölt ez a pasi túl sok időt abban a kocsmában?

2015. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is megtudott valamit róla, esetleg látta egy másik nővel.

Ha rám hallgatsz, nem kezdesz egy ennyivel idősebb pasassal. Hidd el, voltam ebben a cipőben. Eleinte szép és jó, de utána pokollá vált minden, főleg a kocsmában töltött idő miatt. Gazdag? Na és? Attól még nem biztos hogy szeret, vagy hogy igazat mond. A pénz nem minden.


Megesett, hogy ismerősöm egyszer csak elkezdett az akkori pasim ellen beszélni, hogy mit szeretek rajta, hogy miért nem szakítok vele, nem hozzám való blabla. Én nem értettem, miért. Kiderült, hogy látta egy másik csajjal, csak nem merte elmondani. Mindenki tudta hogy megcsal csak én nem. Utána majd elsüllyedtem szégyenemben, hogy ilyen vak voltam. Persze nem az én hibám volt és utána még engem beszélt ki, hogy gyerekes vagyok...

2015. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

"...Es 58 evesen nem igazan allna le egy 32 evessel. :)..."


Ja értem,ez lehetetlen,de az,hogy egy 32 éves pasi análba rakjon egy 19 éves lányt az igen.


Hallgass anyádra!

2015. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is anyukád megtudott valamit, és leginkább én is arra tippelek h másik nő van a dologban. azoknak adok igazat akik hasonló képpen vélekedtek itt.
2015. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!