Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert ellenzi anya most mar a...

Miert ellenzi anya most mar a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok. Megismerkedtem egy 32 eves ferfival abban a kocsmaban, ahol anya dolgozik. Kicsit furcsa volt a dolog kezdete,de masnap jozanul megkeresett es elmondta,hogy o mindent komolyan gondolt amit akkor pentek este mondott stb. Anya mar regota ismeri a ferfit,az apjat es az egesz csaladot lenyegeben. Eleinte batoritott,hogy hagyjam el a ket eves kapcsolatom,amiben akkor voltam es foglalkozzam ezzel a ferfival. Anya leginkabb azzal ervelt,hogy jo fej es rettento gazdag. (Neki ez eleg fontos tenyezo figyelembe veve hogy o eddigi elete soran mindig egyik naprol a masikra elt). Szakitottam az akkori baratommal,ami mar amugy is esedekes volz hiszen csak szenvedtem abban a kapcsolatnak mar nem nevezheto valamiben. Elkezdtem ismerkedi a 32 eves ferfival. Nagyon megkedveltuk egymast. Abszolut normalis,tisztelettudo,szeretetremelto ferfi. Mara mar ott tartunk hogy "hivatalosan" nincs kimondva hogy egy par vagyunk de minden olyan,mint egy jol mukodo kapcsolatban.

Ma azonban anya felhivott hogy szerinte hatalmas hibat kovetek el ezzel a ferfival es hogy megis harmincket eves. Kerdezgettem hogy mi lett a gond,eddig tamogatott. De semmivel nem jutottam elorebb. Csak azt mondogatta,hogy inkabb felejtsem el ot. Mi lehet itt a gond? :/


2015. febr. 21. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
oké h megtudodtt, de miert kell eltusolni, hazudni?
2015. febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ti honnan a fenéből vettétek, hogy mindig a kocsmában van? Azért kitalálni még nem kell dolgokat. Egy szóval nem írtam azt, hogy anya a családját és őt a kocsmából ismeri. Szokott péntek esténként bejárni és ennyi. Ez azt hiszem még nem olyan hű, de nagy baj.

Inkább legyen a férfi javára 13 év, mint a nő javára 26. :) És nem azt írtam, hogy baj. Csak ismerem anyámat, a legnagyobbik gyereke idősebb, mint ez a srác...

Azt sem írtam sehol, hogy én a pénz miatt vagyok vele. Mert nem. Erre már ő is rájött rövidke kapcsolatunk alatt, hogy engem nem a vagyona érdekel, hanem ő maga.

Ma reggel megint beszéltem anyával és azt mondta, hogy egyszerűen csak nem érti, hogy miért kell leállnom egy 32 éves alakkal, akit nem is ismerek olyan régóta. Meg hogy előttem van az élet, ne csesszem el rá. Most már abszolút nem értem őt...

2015. febr. 22. 10:25
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy meglátta másik nővel. Csütörtök óta együtt vagyunk, elmentünk meglátogatni a húgát Debrecenbe. Ma este indulunk vissza. És még csütörtökön jaj de örült nekünk.
2015. febr. 22. 10:28
 14/14 anonim ***** válasza:

Tedd amit jónak érzel, ha megromlik a dolog, bármikor szakíthatsz.

Az ember úgyis a saját hibájából tanul, szívügyekben nehéz más tanácsa alapján dönteni.

Anyukáddal tartsd meg a jó viszonyt.

Arra azért vigyázz, nehogy teherbe ess ilyen fiatalon.


Fiatalon valahogy mindig az idősebb pasik vonzottak, mégis mindig pofára estem a végén. A mostani párom 4 évvel idősebb és soha ilyen jól még senkivel nem éreztem magam.

2015. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!