Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves nőként egy 60 éves...

30 éves nőként egy 60 éves férfi párja vagyok. Miért nézik ezt sokan rossz szemmel?

Figyelt kérdés
Mindketten felnőttek vagyunk.
2011. jún. 4. 19:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%

Mert az emberek ilyen korkülönbségnél mindig arra gondolnak, hogy valami érdekkapcsolat lehet. A papácska gazdag, azért van mellette a fiatal bige, mert az átlagos embernek nem jönnek be a nálánál 30 évvel idősebbek; sokan betegesnek is tartják.

De gondolom, mindjárt írod, hogy a te párod nem gazdag, sőt, te tartod el...

Egyébként apukáddal mi a helyzet? Ismer(t)ed? Milyen volt vele a kapcsolatod?


(Amúgy fontos volt leírnod, hogy mindketten felnőttek vagytok, abból, hogy 30 éves vagy, rá nem jöttünk volna...)

2011. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
mert ez nem normális.
2011. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam le, hogy felnőttek vagyunk, hanem azért, mert nem egy "pedofil" kapcsolatról van szó. Mindketten érett felnőttek vagyunk.
2011. jún. 4. 19:49
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
mert mikor te 50 leszel, ő már 80 (szerencsésebb esetben)
2011. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
De mégis mit tegyen? Ha egyszer beleszeretett, ne jöjjön vele össze, mert mások mit gondolnak, meg mi lesz később? Nem lehet mindig a jövőn agyalni. Ennek ellenére ez szerintem is nagy korkülönbség, de ezt nektek kell megítélnetek.
2011. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%

"Nem azért írtam le, hogy felnőttek vagyunk, hanem azért, mert nem egy "pedofil" kapcsolatról van szó. Mindketten érett felnőttek vagyunk."

Most vagy rosszul tagoltad a mondandód, vagy ugyanazt magyarázod, amit leírtam. Mint mondtam, nyilvánvaló volt, hogy nem pedofil kapcsolat a tiétek, hisz már a kérdésben is leírtad, hogy 30 éves vagy, a párod meg 60.

Amúgy válaszolj két kérdésre, ha van kedved:

1. Gazdag a párod, de legalábbis letisztult anyagi helyzete van?

2. Apáddal milyen volt a kapcsolatod, feltéve, ha ismerted?

2011. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Igen, gazdag a párom, de nekem is elég jelentős vagyonom van.


Apámmal teljesen jó a kapcsolatom.

2011. jún. 4. 19:57
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

Mert az emberek begyöpösödöttek és képtelenek elfogadni a nem megszokott szituációkat. Bár lassan már megszokott lesz a nagy korkülönbség, remélem idővel az emberiség is fejlődni fog...

Ne törődj velük, az a lényeg, hogy Ti boldogok vagytok!

2011. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%

lehet h nagyon szereted de idővel te magad is látni fogod h ez nem egy "könnyű " kapcsolat,talán lelkileg egy húron pendültök jól ki jöttök egymással de hosszabb távon lesznek még nagy változások itt.

Egyszerűen nem életszerű...tudom h sz..rul hangzik ez így de akkor is.

Nekem is tetszett már idősebb ember és nem értettem mi a rossz benne mostmár tudom...belehet vállalni de szerintem te is tudod itt a tényállást hiszen nem véletlen tetted fel a kérdést.Ha olyan jó lenne ez a kapcsolat és nem lennének benned "kételyek akkor nem tetted volna fel a kérdést.Hiszen kit érdekel mit mond a másik ha ősintén szereted a párod felnőtt emberek vagytok...te te is érzed h vhol valami nem stimmel.

2011. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy te is gazdag vagy, de attól még nem kizárt az érdekkapcsolat. Pl. sok fiatal színésznőcske van vén taták mellett, pedig már azoknak is van vagyonuk, nem szorulnának feltétlen rá. De ha sok van, akkor még több kell, ezt az elvet követik.

A szüleid mit szólnak a kapcsolatodhoz? Gondolom, a párod kb. velük egykorú, ha nem idősebb.

2011. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!