Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya kitagadott mert a lányoka...

Anya kitagadott mert a lányokat szeretem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
(apa részéről) Mamánál élek, apa meghalt, 15 éves vagyok. Anya hallani sem akar rólam, kidobott otthonról. Ahol jelenleg vagyok, nem tartós megoldás. :(
2015. febr. 22. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
15 évesen annyira biztos vagy benne,hogy a lányokat szereted? Ha nem is fogadja el a másságod szerintem ez csak egy védekezés nála. Hagyd,hogy megeméssze a dolgot,és ha lehiggadt próbálj vele újra beszélni. Akármit is csinálsz a lánya maradsz,és szeret téged,csak furcsa neki ez a tény. Egy anyának mindig a gyereke boldogsága a legfontosabb,és meglátod minden meg fog oldódni,ha látja rajtad,hogy te így vagy boldog.
2015. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne tudhatná 15 évesen, hogy leszbikus? Ez már az anyaméhben eldől, csak az a változó, mennyire korán vagy későn érő típus az adott személy, illetve mennyire fojtja el a valós érzéseit. Ha egyszer felismeri, az úgy is van.
2015. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem maradhatsz mamádnál? Nincs más rokonod akivel szorosabb kalcsolatban vagy? Nemtudom, anyukád tehet e egyáltalán ilyet, mármint hogy legális e.
2015. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem dobhat ki. Ha megtette, kocogj be a rendőrségre, ott tudják, kiket kell értesíteni.

Vagy eleve a gyámhatósághoz, vagy a gyermekjólétisekhez menj.

Ők tudják, mi a teendő ilyen helyzetben.

2015. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

1.Rendőrség,de vigyázz,mert intézetbe helyezhetnek,ha nincs olyan rokon aki vállal.

2.Keress egy csajt akivel összeköltözhetsz.

2015. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne hogy már 15évessen össze költöztesd egy lánnyal.Szerencsére engem ilyen veszély nem fenyeget,saját neműkhöz vonzodjanak.Hát nem tudom,hogy élném meg,szép fiam átmenne cicafiúba,vagy a lányom...De azt tudom se Lajos anyu, se gizibá ide be nem tenné a lábát.Hát sajnálom anyádat,ez egy sziven döfés lehet neki
2015. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szinte biztos vagyok benne, hogy f@ szt még nem fogott, de azért már tudja magáról, hogy lezbi. Jó vicc! A genetikai baromságot meg hanyagoljátok már, mert badarság az egész..
2015. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bence_ ***** válasza:

Az a nő biztosan anya?

Gyámhatóság tud neked segíteni.

2015. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2/8

Én még 17 évesen is azt hittem,leszbikus vagyok. 20 évesen pedig beleszerettem az első pasimba. És azóta is pasik vannak. Szóval nagyon is korai ez még,kedves kérdező. Nem kellett volna még gyerek fejjel ezt anyádhoz vágni, mert nem is biztos,de ha mégis,ráértél volna ezt közölni 18 évesen is. Sokkolhatta. De mindemellett a kitagadás durva,az ilyet sem nevezném anyának.

2015. febr. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja hogy "f *szt se fogott még, honnan tudhatná hogy leszbikus?"

Sok férfi szintén nem fogott f *szt, akkor honnan tudja hogy nem meleg?

Az ember érzi hogy kihez vonzódik... Nem csak azután, hogy kipróbálta... Aki pl 10 évesen "szerelmes" az is már biztos orrba-szájba kefél mi? Ne nevettess már.:D


Kérdező, mi a helyzet veled?

2015. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!