Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igazuk van a szüleimnek?...

Igazuk van a szüleimnek? Jogosan akarnak itthon hagyni?

Figyelt kérdés

Téli szünetben a keresztanyukám elvitt a Wiener Adventzauberre (bécsi karácsonyi vásár), a húgomat is akarta, de ő meg volt fázva és anyáék nem engedték el.

Most hétvégén úgy volt, hogy megyünk Ausztriába a hegyekbe, de mivel én nem rég voltam Bécsbe így engem nem visznek.Azt mondják így fair, de szerintem meg nem, mert az csak egy nap volt (reggel mentünk-késő este jöttünk) és keresztanyuékkal nem olyan volt, mintha a családommal lennék.Mármint nagyon jó volt, de sokkal jobb lett volna, ha legalább a húgom ott van velem.Keresztanyuék Kanadába laknak kiskoromóta és évente 1x látom őket, így alig ismerem. Ráadásul húgomat holnap kiveszik a suliból, engem meg nem.Én egészhétvégén mamánál leszek, aki a legszigorúbb teremtés a Földön. Még tvézni se lehet este, mert szerinte az már káros a szemeimnek és be van osztva,hogy pontosan hányszor és mikor lehet enni..mikor én voltam Bécsbe a húgomat nem küldték javítóba(mert mama olyan), akkor miért jogos? Meg alapból anyuék nem engedték őt.

15/L


2015. febr. 26. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem én ezt... Hogyhogy a húgoddal szemben nem lenne jogos, ha most te is mennél? Mármint azt odáig értem, hogy így te kétszer mész, a testvéred meg egyszer, de kérdem én: ha te is velük mész, attól a húgodnak kevésbé lesz jó az utazás? Vagy ha te nem mész, attól a húgodnak jobb lesz? Nyilván nem. Nekem is van testvérem, és nálunk is mindig próbáltak igazságot tenni a szüleink, hogy mindkét gyereknek ugyanannyi jusson, de ezt így patikamérlegen mérni akkor sem lehet. Olyan persze volt nálunk, hogy a süti ki volt adagolva, hogy mindkettőnknek ugyanannyi jusson, vagy hogy ha az egyikünk kapott valamit, akkor a másik is kapott, de ilyesmit sosem fordult elő, mert semmi értelme nem lett volna.

Nekem is van gyerekem, most várjuk a tesóját is, de ilyeneket sosem fogok csinálni, pont azért, mert nem akarom, hogy állandóan méricskéljék, hogy ki miből kapott többet, mert ez nagyon rossz.

2015. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes szüleid vannak... Enyhén szólva...

Dugd el a kocsikulcsot és csak akkor add vissza, ha visznek téged is. =D

Na félre téve a viccet, legyél határozott. Kérdezz rá, hogy téged miért nem tekintenek a család részének. Hiszen nyilván nem tartanak annak, ha nem visznek egy családi hétvégére.

2015. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg szépen nekik a válaszokat, ez nagyon gáz!
2015. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon nincs igazuk.
2015. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na mizu???
2015. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!