Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nekem kell bocsánatot kéri?

Nekem kell bocsánatot kéri?

Figyelt kérdés
ha nagyon összevesztem anyukámmal és már hamradik hete nem beszélünk és nem is találkotunk mivel külön lakunk.Nekem volt igazam mindenki szerint és szerintem is de ő ezt nem akarja elfogadni és addig nem szól hozzám amíg nem kérek bocsánatot csak olyan üzenetket ír hogy ő ebbe bele hal..stb. Én nem bírom tovább már akarom látni de mégis ott vn az hogy én se akarok bocsánatot kérni! Szenvedjünk tovább és várjam meg míg ő kér bocsánatot? 17/L

2015. márc. 1. 18:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom bocsátani, ha velem nem értenek egyet, amennyiben ez kölcsönös. Nem kell egyikőtöknek sem igazat adnia a másiknak, amennyiben nem érzitek úgy szívből. Ahogyan előttem mondták, vedd fel vele a kapcsolatot, mondd, hogy a vitát inkább söpörjétek a szőnyeg alá, mert mindkettőtök álláspontja érthető, de ez ne álljon azért közétek.
2015. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmmel összevesztem gimiben és hetekig nem szóltunk egymáshoz. Engem már nagyon frusztrált a dolog, de nem akartam bocsánatot kérni makacsságból és az egóm miatt.

Anyu mondta akkor, hogy sok embernek meg kellene tanulni a bocsánatkérés és a megbocsátás valódi jelentését. Egyik se azt jelenti, hogy igazat adunk a másiknak, hanem azt, hogy a másik személy fontosabb az igazunknál.

Végül bocsánatot kértem a barátnőmtől és azóta is nagyon szoros a barátság.

22/L

2015. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!