Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha a...

Szülők! Mit szólnátok ha a lányotok könnyű vérű lenne?

Figyelt kérdés
szeretném anyukámnak elmesélni a kalandjaimat de félek hogy fog rá reagálni. 16/L

2015. márc. 2. 18:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%

6. Vagyok

Csalódást kell okoznom.

Nem, nem tesznek olyat az emberek amiről konkrétan tudják hogy nem helyes.

Ilyet a kisgyerek tesz próba gyanánt, no meg a személyiség zavaros felnőtt, aki valamit így kompenzál.


Te melyik csoportba tartozol?

Pisis vagy még, vagy mentális problémával küzdesz?


Ha az első, akkor ne élj nemi életet! Ha a második, akkor kérj segítséget.

2015. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
23%

Nem kell mindent elmondanod, de fontos, hogy bármit is teszel ésszel csináld, és ha gond van merj segítséget kérni.


Én sem élten szűzies életet, ahogy elkezdtem a középsulit, már el is veszítettem az ártatlanságomat. Rengeteg pasim volt, elég durva bulikban vettem részt, több férfivel voltam egyszerre, a nőket sem vetettem meg. A szexben nagyon nyitott, voltam, gyakorlatilag nem volt tabu, de mindig védekeztem, soha nem volt nem kívánt terhességem, soha életemben semmilyen fertőzésem sem volt, a hüvelygombáról is csak a TV-ben hallottam. (persze a fertőzés a szextől független)


Aztán megismertem 25 évesen a szerelmet, amiből házasság, és 3 gyönyörű gyermek lett.

A férjemmel 14 éve vagyunk együtt, a mai napig szerelem a miénk, és vele a legjobb az ágyban, meg mindenhol... :)

Soha nem akartam mellette mást, mert ő az abszolút befutó, mellette teljesen megváltoztam.

K.urvából lett a legjobb feleség.... ez nálam nagyon is működik, mert jó anyának, jó feleségnek tartom magam, aki mindent megtesz a gyermekeiért és a szerelméért.

2015. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 12.

Talán nem a Te életpálya modelled a követendő példa egy 16 éves számára.

Pusztán szerencséd volt, azért ne légy ennyire büszke magadra.

2015. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
# 11 könnyen lehet mind2 :)
2015. márc. 2. 19:04
 15/30 anonim ***** válasza:
37%

13-as!

A szerencsében én nem hiszek, ha hittem nem védekeztem volna, mondván hátha szerencsém lesz....


Az életemet tudatosan élem, 3 gyerek nevelése mellett szereztem meg a másod diplomámat, szóval tudom mit akarok az élettől!!! :)

2015. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
És miért olyan egetrengetően fontos, hogy erről anyádnak beszámolj? :S
2015. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
# 16 nem annyira fontos csak gondoltam elmondom neki ha már mindig azt mondja hogy mindent tudni akar rólam.
2015. márc. 2. 19:17
 18/30 anonim ***** válasza:
97%
Pont azért akar rólad mindent tudni, hogy ha kiderül, hogy könnyűvérű vagy, tudjon ellene tenni.
2015. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha mėg csak most kezdted volna el a sexualis eletedet jobban tunt volna ez a kerdes kiirasa is, minthogy 16 evesen konnyu veru vagy! Ha 16 evesen itt tartasz, akkor mikor is kezdted el? Es kesobb mi lesz meg beloled?

inkàbb terj esszhez,nem kell minden jott pasival osszefekudnod



Kėrdesedre a vàlaszom: Ėn lelkileg osszelennek torve, hogy ennyire nagyott kene benned csalodnom.sõt szigorubb is lenek, bar nem mennek vele sokra mar ebbe a korba,amikor mar ilyene vàltàl, valoszinu vàdolnàm magamat is,mert talan engedekenyebb voltam veled, illetbe vakon megbiztam benned.

màr arra is gondoltam,hogy anyukad halott dolgokat rolad, epp ezert olyan kivancsi pont most az eletedre! Ezert is mondhata azt neked hogy,mindent akarok rolad tudni. Lehet nem mondanam el a tehelyedbe, csupan csak azert, hogy anya ne szegyelje magat helyetem is, De mindenkep vàltoztatnek magamon, hisz s vilag nem a f@xon forog körül. Åltalàban a konnyu veru noket csak uriteni szoktàk hasznalni, masra nem igazan,hisz melyk pasas buszke arra hogy a baratnom mar bevan jaratva rendesen. Lehet neked nem mondjak de az aktus utan a pasi szepen kibeszek a haverjaival,es csak jot nevetnek rajtad, de ha talizol veluk, rogton kedvesek kiteszik a halojukat csak azert hogy megfegtessenek,de szemukbe csak egy k@rva maradsz.

2015. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
# 19 köszönöm az őszinte válaszod!
2015. márc. 2. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!