Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha a...

Szülők! Mit szólnátok ha a lányotok könnyű vérű lenne?

Figyelt kérdés
szeretném anyukámnak elmesélni a kalandjaimat de félek hogy fog rá reagálni. 16/L

2015. márc. 2. 18:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%

Egy dolgot nekem sosem fog tudni elmagyarázni senki.

Miért van az, hogy a 16 éves fiúk dícséretet meg pacsit kapnak az apjuktól, amiért megdöntenek egy lányt, a lányokat meg kb kitagadják.


Én egyik esetben sem örülnék, és tapsolnám meg a gyerekem.

De ha felelősen védekezik, ha lány, jár nőgyógyászati szűrésekre, akkor mást nem tudnék tenni, mint elfogadni.

Bár én próbálnám mindkét esetben megbeszélni ezt, hogy miért ez okoz boldogságot neki, hogy ágyról ágyra jár, és próbálnám elmagyarázni a férfi női kapcsolat értékes részeit, a kapcsolatokról beszélni vele.

Ha nem vevő rá, akkor ez van

2015. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
71%

Megelőztél a véleményeddel és örülök neki. Annak, hogy már kettőnknek jutott eszébe ugyanaz: vagyis a kettős mérce, amelyet végre ki kellene gyomlálni a köztudatból. Ha két tizenéves fiatal a kívánatosnál gyakrabban váltogatja a partnereit, miért "könnyűvérű" a lány és "ígéretes kis falu bikája" a fiú???


Mindkettőnek egyformán meg kéne tanulnia felelősen kezelni a kapcsolatait: nem játékszernek nézve a másikat és mindenek előtt: védekezve a nem kívánt fogantatás ellen. A fiúnak ugyanúgy, mint a lánynak.

2015. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
49%

Az eltérő értékrend még a régi időkből maradt fent. Tudod, a fiúkat nem verték teherbe, a lányokat viszont igen. Aztán a zabikölykökkel tele volt a padlás (meg a pöcegödör).

Kérdező, a könnyűvérű tinicsajokat telibe verik, ez az élet rendje. Csak tudod normális férfi nem nagyon fog szóba állni veled 10 év múlva, ha lesz 2 zabigyereked, 4-féle egzotikus p*ncigombád, meg Andristól Bélán át Zoltánig mindenki felhúzott.

De te tudod, nekem kajak mindegy, mit csinálsz.

2015. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
91%
Ó értem, az sokkal jobb, ha valaki úgy kezdi felnőtt éveit, hogy már az első fizetéséből utalja a gyerektartást, mert öt éve kujont játszott
2015. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
24%

"Az eltérő értékrend még a régi időkből maradt fent"


Drága előző, nagymuterod még nem rohangált a bíróságra DNS tesztet meg efféle hókuszpókuszt csináltatni.

Nagyfaterod nyelt egyet, én tyúkom tojta, oszt el vót intézve. De el ám!

2015. márc. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos, de már nem azok az idők vannak.

Régen például voltak rabszolgák, nyilvános akasztások, és még sorolhatnánk mik fértek bele az emberk erkölcsi normáiba.


Ha a te fiad ejtene valakit teherbe, valószínű nem a vállad rángatnád.

Másfelől én írtam a védekezést és orvosi szűréseket.

Ha a nemkívánt terhességet és nemibetegségeket nem vesszük figyelembe, akkor is ugyan úgy lehordják a lányt, a fiút meg megdícsérik.

Hogy lehetne elkerülni a könnyűvérűséget, ha csak az egyik oldaldról tartja a legtöbb ember negatívnak??

2015. márc. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
31%

Nagyot tevedtel most

A legtobb normalis szulo es ember normalis alatt ertem emberi erkolcsi ertekekkel es normakkal nem mer kettos mercevel.

Ha a 17 eves fiam igy viselkedik komoly problemaja lesz velem es az apjaval is.

Nem erre neveltuk nem kanos kutya igen is tanuljon meg parancsolni a nemi osztonoknek.

Nincs kettos merce talan annyi hogy egy lanynal a nemi baj kovetkezmenyei sulyosabbak mint egy fiunal.

De a HIV koraban mindket nem veszelyben van.

A kamaszok serult szeretethianyos lelket a szexel nem lehet kigyogyitani.

A kerdezo valoszinuleg szeretethianyban szenved figyelmet szeretne szeretetet torodest.

Ajanlom keressen egy hobbyt barati tarsasagot sportot foglalja el magat.

A celtalan elet ilyen kovetkezmenyekkel jar.

Egy par ev mulva nagyon szegyelni fogja magat ez biztos

2015. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Én szívből örülök hogy ti normálisan nevelitek a fiatok, de az ismerettségi körömben a fiúk nagy lelkesen mesélik az apjuknak az előző esti trófeát, aki röhögéssel, pacsival, dicsérettel nyugtázza a dolgot.

Egyszer se hallottam, hogy megdorgálák a fiút az egyéjszakás miatt

2015. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Pedig a mi ismeroseink kozott mindenki igy gondolkodik fiuk lanyok egyforman veszelyben vannak.
2015. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
75%

Furcsa.

Én olyannal is találkoztam(tinikori haver), hogy a srác hazament boldogan elújságolni, hogy barátnője lett, az apja meg húzta a száját, hogy ilyenkor még csajozni kéne, és nem megállapodni.

És ez egy többdiplomás értelmiségi ember volt, mégis arra buzdította a 18 éves fiát, hogy b.sszon mindenkit akit ér, a szerelem az gáz :D

2015. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!