Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tanácsra lenne szükségem! Ti...

Tanácsra lenne szükségem! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 16 éves lány vagyok, az lenne a gondom, hogy van egy 20 éves barátom aki 100 km-re lakik, de 2 hetente, vagy mostanában minden szombaton lejön hozzám...nagyon-nagyon szeret engem és én is nagyon szeretem őt, és komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat, tényleg komoly kapcsolat...ő rengeteget bizonyított már nekem, rengetegszer bebizonyította, hogy szeret és velem akar lenni, és ő tényleg olyan fiú, hogy jóképű is és egyben nagyon normális, jó fej...egy igazi férfi...anyukámnak már bemutattam (szüleim elváltak) ő is bemutatott az anyukájának, mert amikor anyunál voltam akk anyu elengedett hozzájuk...viszont most apunak kell be mutatnom, amire képtelen vagyok, az ok pedig: Pl, ma voltunk Pesten osztálykiránduláson én haza hoztam neki egy papírt amit alá kellett írnia, hogy bele egyezik a pesti kirándulásba...és ma délután felhívott, hogy merre vagyok és fogalma nem volt róla, hogy az osztályommal Pesten vagyunk...nagyon nem foglalkozik velem...annyit nem kérdezett meg, hogy milyen volt a kirándulás...mit csináltunk...jól éreztem-e magam...nekem az a szerencsém, hogy 16 éves létemre egy érett lány vagyok, mindent önállóan csinálok...csak..az a baj, hogy ezek okok miatt nem tudom hazahozni a fiút, mert mindig is tabu volt az ilyen téma...sose beszéltek velem fiúkról, sexről vagy akármi ilyesmi témáról...ezért nem tudom apunak elmondani, hogy van ez a fiú, és a barátomnak már 3 hónapja ígérgetem, hogy bemutatom, de nem tudom megtenni, képtelen vagyok rá...ezt ma elmondtam barátomnak és megkaptam tőle, hogy megint a kifogásokat keresem, és, hogy nem érzi, hogy én komolyan gondolom vele, mert ő 200%-osan megtesz mindent, hogy működjön a kapcsolatunk én meg ennyire se vagyok képes, meg, hogy ő feladná a jó állását és itt a közelben keresne munkát és lakást csak miattam...és az az igazság, hogy igaza van neki...csak nem érti, hogy nem azért nem mutatom, be mert szégyellem, hanem mert ilyen apám van...mit tanácsoltok? :(
2015. márc. 2. 19:52
 1/3 anonim válasza:
szerintem az apukádnak bármilyen is egyszer majd rá kell jönnie hogy már nem akadályozhatja meg a kapcsolatotokat.És mond csak meg neki hogy szeretitek egymást.Nálam legalábbis hasonló volt a helyzet és az apám csak azt mondta hogy:"hát ha annyira szereted akkor, jóvan, csak tudjon jól főzni" amúgy ő neki is alig akartam elmondani egyszer hogy szeretek egy fiút(már nem is láttam két éve)mert nem tetszett neki benne valami.Végül is jó hogy nem engedte mert egy szép napon elhagyott:).és egy tanács ne hadard csak el hanem szépen lassan nyugodtan és előtte jegyezd meg hogy egy nyugodt beszélgetést szeretnél nem egy vitát, és hallgassátok meg egymást és ne vágj a szavába, és ha mégis látod hogy kezd felmenni a pumpa akkor inkább kérdezd meg hogy mi a baj.....
2015. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy kicsit gyors neked a tempo a baratoddal?

Apunak meg egyszer csak mondd, hogy talalkozol a baratoddal. Igy, ilyen lazan. Aztan, ha tovabb kerdez, te valaszolsz. Ennyi:)

2015. márc. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem gyerekesen viselkedsz, kihasználod a srác szerelmét és elvárod tőle, hogy ő rohanjon utánad. Ha ugyanúgy szeretnéd vele a "komoly" kapcsolatot, minimum fel kellene vállalnod mindenki, még édesapád előtt is őt, nem ráfogni a rossz viszonyra. Ha így folytatod nem lesz hosszú románc.


25L

2015. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!