Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi lehet az oka...

Szerintetek mi lehet az oka annak hogy édesanyám teljesen közömbös lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18 éves fiú vagyok, s az utóbbi két évben teljesen kihűltek az érzésem édesanyámmal kapcsolatban, pedig régen nagy szerelem volt a miénk :)

Néha olyan dolgokat csinál, ami mást nem idegesítene, de engem a halálba tud vele kergetni, azon gondolkoztam pont ami nap hogy vajon képes lennék-e könnyet hullatni ha esetleg történne vele valami. Tudom így gáz elsőnek, de úgy érzem érzelmileg nincs már rá szükségem, csak anyagilag(tudom ez még rosszabbul "hangzik" nem rosszból írom, de valahogy ez az igazság, nem használom ki mindenben segítek amiben tudok.) Egyébként sem vagyok az érzelmek nagy embere, egy barátom van akivel baba korunk óta ismerjük egymást, együtt nőttünk fel mindenhova együtt járunk már elsőtől kezdve suliba, testvéremnek tekintem ő az egyetlen akihez fűznek érzelmek(nem, nem vagyok meleg, ez testvéri kötelék(meg a nagymamám) kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2015. márc. 8. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert eljött az idő amikor magadról kellene gondoskodni.
2015. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt azért kétlem hogy 18 évesen egy gyereknek magáról kéne gondoskodnia, amikor csak most fog érettségizni, és még ott vagy egy csomó év amit tanulással kell el tölteni.
2015. márc. 8. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Talan kezdesz megerni arra, hogy kesobb majd levalj a szulokrol es onallo eletet kezdj. Bizonyos erzelmi tavolsag kell, hogy az ember el tudja hagyni a szuloi hazat (tudom, ez nalad meg nem esedekes, ami rendjen is van, persze), kulonben a szulok folyamatosan hianyoznanak
2015. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a válaszodat, igen szerintem is ebben van félig az igazság, viszont más részről ez az érzelemmentesség kettőnk között már-már "betegesnek" mondható, eléggé durván. Nem utálom, de "kimondom" nem is szeretem annak ellenére hogy az anyám.(nyilván van egy alap szeretet féleség, de nem érzem azt hogy szeretem)
2015. márc. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!