Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnátok a fiatokról,...

Mit gondolnátok a fiatokról, ha 27 és fél évesen még nem volt barátnője? és még mindig szűz?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 19:11
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
75%
* minimálbérből meg qrvázásra nem telik!
2015. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
84%

Azt h magánügy.

Bár szerintem ha haza állítana 3 unokával lehet nem ájulnál be a röhögésestöl.

Am attól h nem volt nője nem biztos h szűz, max te nem tudsz a dologról, most szerinted az én szüleim mindent tudnak e téren ?


Am meg ha pl meleg v aszexuális ne csodálkozz ha előtted nem vállalja fel. Nyilván ismeri a reakcióidat.

2015. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
76%
Na pont egy 27 éves meglett férfi majd elmondja az anyjának hogy kivel és mikor közösült 😃
2015. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
80%
Az attól függ, a hátteret is ismerni kéne. Ha azért van ez, mert ő még nem talált magának olyat, akivel együtt szeretne lenni, akkor ezzel nincs semmi probléma.
2015. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert nem számol be, attól még szexelhetett. Csak szólok:). Az én családom sem tudta vagy 4 évig, hogy éltem szexuális életet. Nem kötöttem az orrukra addig a kapcsolataimat.


Ha lenne gyerekem, nem gondolnék semmi rosszat róla. Ha tényleg szűz, az sem jelenti azt hogy valami baja van. Lehet csak nem talált olyat akivel megtenné, mert pl nem akarja egy akármilyen jöttmenttel elveszíteni. Vagy csak félénkebb az átlagnál. Erre amúgy jók a netes társkeresők. Könnyebb ismerkedni.


Szerintem sokkal rosszabb, ha orrba szájba mindenkivel lefekszik, főleg ha felelőtlen, nem védekezik és elkap valami nemi betegséget.


Ez az egész az ő élete, az ő magánügye.


Amúgy a testvérem (nő) 32 éves és tudomásom szerint szűz. Ő viszont semmilyen nem rokoni kapcsolatot nem ápol. Nem dolgozik, nincsenek barátai, gyakorlatilag csak a közeli boltba jár vásárolni anyánkkal (vele él). Máshová nem. Velem se nagyon kommunikál. Mindig hirtelen valami dolga akad, ha átmegyünk a férjemmel látogatóba, és elvonul a szobájába. Ő antiszociálisabb annál, mint a kérdésben szereplő. De ha így boldog akkor ezzel sincs baj.

2015. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
78%

"Erre amúgy jók a netes társkeresők. Könnyebb ismerkedni. "


Nagyon jók, egy csaj kap naponta 30 különböző levelet, ha csinos akkor a levélszám a 70-80at is eléri.


Nem fog mindegyikre válaszolni.

2015. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egy ember, akármennyi éves, máshogyan viselkedik a szüzessége elvesztése után...általában mindjárt ki lehet szúrni, hogy ki az és ki nem...még fiataloknál lehet helyes de idősebbeknél max az jutna eszembe szegényke...nem túl vonzóak azok az emberek...
2015. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
81%
Hát attól, hogy nem tudok róla, még lehetett. De ha tényleg nem volt, akkor reménykednék benne, hogy meleg és megtalálta máshogy a boldogságot, csak nem kötötte az orromra (mondjuk magamba néznék, hogy milyen szülő voltam, hogy nem mondja el).
2015. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
23%

Végig sem olvasom...

27 és fél évesen? Ez valami vicc? :))))

2015. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik levélre a nő nem válaszol, azzal nyilván nem kell foglalkozni hanem tovább lépni. Nem picsogni napokig /hetekig, hogy jaj miért nem válaszol. Ja, meg nem feladni csak mert x ideig nem jön össze. Ha feladja az ember akkor nem is fog.
2015. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!