Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnátok a fiatokról,...

Mit gondolnátok a fiatokról, ha 27 és fél évesen még nem volt barátnője? és még mindig szűz?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 19:11
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
76%
Én csak 23 vagyok ugyan, de itthon az eddigi kapcsolataim feléről tudnak. Egyszerűen nem kötöm az orrukra 1-2 hét együttlét után, hogy van valakim, csak ha komolyra fordulna esetleg, de odáig meg nem minden kapcsolat jut el.
2015. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek olyan 34 éves hapsit, akinek soha életében nem volt barátnője. a szüzességét ugyan elveszítette huszonévesen, de egész életében csak azzal az egy csajjal volt. azt gondolom, akár normális is lehet, de mindenképp segítségre szorul, hogy leküzdje önmagát. ezt a segítséget leginkább egy extra türelmes és odaadó csaj tudná megadni, aki hulla szerelmes belé :) ilyen nőci híján egy extra jó pszichológus :)
2015. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!


Sajnos vannak olyanok, akik 12-13 évesen már "anyukák-apukák" lettek, mint pl. feltehetőleg az alábbi hozzászóló:


"Végig sem olvasom...

27 és fél évesen? Ez valami vicc? :))))"


Az ilyeneknek lesz 40 évesen 7 gyerekük minimum 5 feleségtől/nőtől, aztán fizethet mindenfelé babatartást, és majd sajnáltatja magát, hogy nem tud normális nőt találni magának.


Örüljön neki a srác, hogy nem kell 10 felé fizetnie, főleg, ha rásóznak még néhány gyereket, és neki semmi köze nincs hozzájuk.

2015. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnék semmit.Befizetném egy prostihoz kezdetnek,talán az adna neki kellő löketet és önbizalmat
2015. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen teljesen normális ember van mindenkinek a környezetében, de senki nem írja ki a homlokára hogy még sosem volt kapcsolata. Sajnos nekik még nem jött el az Igazi. Ennyi.
2015. márc. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolnám, hogy az apjára ütött.


A férjemmel pont ilyen korában ismerkedtem meg, a zinterneten! és én voltam neki az első. Ja! Én írtam neki.


Nem volt semmi komolyabb oka, így alakult. Most lehetne apróságokat elemezgetni, de egyszerűen csak van ilyen is. Nincs jelentősége.


Nem kell mindenből problémát csinálni.


Dettó ilyen a kövérség/soványság téma, meg a gyereknevelés minden mozzanata meg egy csomó minden. Minden baj, semmi sem normális, ez így jó, ez amúgy.


Ki nem sz..rja le, mások mit gondolnak normálisnak.

2015. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
100%

Én 26,5 évesen vesztettem el a szüzességemet.

Korábban nem is volt barátnőm és nem is tudtam hol ismerkedni. Iskolában, egyetemen és munkahelyen szinte végig férfiakkal voltam körbevéve, szórakozni nem jártam el, meg nem is voltam az az ismerkedős típus.Nagyon jóképű sem vagyok, így a lányok sem ugráltak az utcán a nyakamba. Teljesen normálisnak mondanám magam csak egy kicsit visszahúzódó és nehezen nyílok meg másoknak.


Jelenlegi páromat az interneten ismertem meg, mert már nagyon vágytam egy társra és nem jutott eszembe más megoldás, mint a netes társkeresés.

A párom is szűz volt és 24 éves. Szerencsésen egymásra találtunk.

2015. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is ilyen volt...Nem is gondolná senki róla, csak én tudom. Mindig is félénk voolt a lányokkal, pedig jó pasi. Csak az anyjával nőtt fel, ez is biztos hozzájárult. Későn érő tipus volt, 18-19 éves koráig nem érdekelték a lányok. Fitymaszűülete volt, ami miatt félt, hogy nem tud majd teljesíteni, így nem mert közeledni. 23 éves korában megműtette magát, körülmetélt lett, ezután ezért volt gátlásos. Közben megismert engem és belémszeretett. SOkáig csak baráttok voltunk, nekem volt valakim. Akkoriban már elkezdett randizgatni, de nem érdekelte egyik lány sem, csak én. Végül összejöttünk, és akkor zúdult rám ez az egész sztori. Kicsit féltem a dologtól, arra gondoltam én is, hogy nem normális, ha valaki még szűz 25 éves korában, de mostmár hogy tudom a sztorit és ismerem őt is(rettentő halogatós, orvosoktól, műtéttől nagyon fél) átlátom a helyzetet. De amúgy teljesen normális, szuper pasi, és az ágyban is nagyon jó, belejött, bár kellett egy kis idő, míg legyőzte a gátlásosságot.
2015. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég töltöttem be a 26-ot és még nem volt barátom. Részben az az oka, hogy későn érő típus vagyok, azt hogy szeretnék pasit, csak 24 évesen éreztem először. Szóval ha optimistán gondolkozunk, akkor csak két éve vagyok szingli :D
2015. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Így hogy nem ismerem a fiatalember, arra gondolok hogy lehet nagyon gátlásos, ezért nehezen alakít ki kapcsolatot másokkal. Az is lehet hogy annyit csalódott már az életben, nőkben, hogy nem szivesen nyílik meg előttük. Vagy pedig egyszerűen még nem kész egy kapcsolatra (bár azért 27 évesen már késznek kéne lennie) de hát hallottam már ilyet is. Az is lehet hogy már nem szűz, csak épp a szüleivel nem osztott meg ezeket a dolgokat.

Vagy pedig próbálna csajozni, csak nem talál magának megfelelő partnert, nem ért szót a mai társadalommal (nem ritka az ilyen) mert neki nem a külső, a végzettség, kereset, stb számítanak, hanem annál sokkal mélyebb dolgok amik az emberbe vannak, és lehet hogy még azt senkiben sem találta meg.

Vagy meleg.

2015. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!