Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnátok a fiatokról,...

Mit gondolnátok a fiatokról, ha 27 és fél évesen még nem volt barátnője? és még mindig szűz?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 19:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
66%

23-as

Soraidat gondolom nekem szántad...

Hát tévedsz, nem az ilyeneknek mint én lesz 40 évesen 7 gyereke különböző nőktől:)

Ugyanis én nő vagyok, 40 felett, 2 gyerekkel. De azt gondolom, ha valaki a kicsi fiát úgy tartja számon, hogy 27 és fél éves, akkor ott nem csak a "kicsi" fiával, hanem az anyjával is valami baj van. Fél éveket kb az első 3 évban szoktak számon tartani...de semmikép közel a 30-hoz:)

19-es voltam

2015. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Egyébként magamból kiindulva elég kudarcos az eddigi életem a barátnők terén, annak ellenére, hogy próbálkoztam kamasz korom eleitől, de közép suliba is többször, de sajnos szerencsétlen voltam, erről nem én vagy az illető tehet sokszor, hanem épp a lányok, mert nagyon nagyon válogatósak és elutasítóak. Szóval hiába tartanak helyesnek és vagyok átlagos vagy akiről szó van, ha egyszerűen nincs szerencsénk, ha udvarolni akarunk csak az elutasítás van.
2015. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
86%

Sosem értem az olyan felfogású embereket, akik ferde szemmel, csodálkozó tekintettel néznek, ha olyat hallanak, hogy xy korú embernek nem volt még párja.

És akkor mégis mi van? Csak mert igen elterjedté vált, hogy ma már az a menő, hogy 12-13 évesen összefekszünk akárkivel, mert attól aztán nagyon nagyok leszünk....


Lehet ebben a nimfomán világban, ahol mindenből a szexualitás árad, még egy szimpla villanyoszlopból is...igen nehéz elhinni, hogy léteznek még egészséges emberek, akik nem csak dugni akarnak, érzelem meg erkölcs meg otthon a fiókban...


Ja, és és nem halt még bele senki sem, hogy egyedülállóként él.


Úgyhogy a kérdésre a válasz, a semmit. Egyszerűen így alakult és kész. Még bármi lehet.

A mai kapcsolatban élők s legyenek elszállva maguktól, mert lehet holnap már olyan egyedül lesznek, mint a kisujjam.

2015. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
24%
hogy valami nagyon nem stimmel
2015. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég egy közepes fokú szorongás, és máris nem sikerül. ismerek ilyen embereket, férfiban is és nőben is. sajnos sok esetben nem adnak használati utasítást az élethez a szülők, vagy pedig nagyon rosszat adnak, amiből egy élet is kevés, hogy kikeveredjen az ember.

óriási lelkierővel sikerülhet.

2015. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
29%
Azt, hogy biztos van vmi defektje.
2015. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
100%
minden ember különbözik, lehetséges, hogy aszexuális,vagy frigid. így is élhet valaki boldog életet :) nem feltétlenül van valami baja.
2015. dec. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem olyan rendkívüli mit sokan gondolják, hasonló cipőben járok, annyi kellett hozzá h szüleim mélyen vallásosak, súlyos depresszió+pánikbetegség, meg egyébként is introvertált vagyok.

Persze soxor próbálkoztam, meg sok csaj próbálkozott nálam, de mindig csak egyoldalú volt a dolog.

Olyannal meg nem akarok összejönni akivel nem tudom elképzelni akár a házasságot is. Nekem ez nem olyan presztízskérdés h összejöttem egy lánnyal, akkor ez a küldetés is ki van pipálva mint egy számítógépes játékban.

2016. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%
az élet meg elmegy melletted, utolsó.
2016. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy? Az ő élete, az ő dolga. Nem ennyiből áll az élet, sem pedig az ő értéke, hogy van-e nincs-e barátnője, felesége, családja, gyerekei stb. Jobban tennéd, ha te sem pörögnél ezen, és hagynád, hogy úgy élje az életét, ahogy ő teljesnek érzi.
2016. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!