Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem hagynak aludni. Hogyan...

Nem hagynak aludni. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Húgomról és anyukámról van szó. Mindketten reggel 6-kor kelnek, húgom szobájában trécselnek kb 40 percet, felmondja anyának a leckét, stb. Egymás mellett van a szobánk, gipszkarton fal, ráadásul ahhoz a falhoz közel van az ágyam, így mindent tisztán hallok, sőt.. Minden egyes reggel felébredek és már nem tudok visszaaludni.

Próbáltam szépen kérni őket, de lustának lettem hívva, amiért ráérek csak 10 körül kelni. Használtam füldugót, de reggelre kiesett a fülemből, pedig vagy 3 ezerért vettem.

már vagy 4. hónapja van ez, hogy csak 4-5 órát tudok aludni miattuk, a türelmem már szinte teljesen elfogyott.


2015. márc. 10. 20:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Elköltözés meg necces téma, mert mindkét munkahelyem közel van. Ahova tudnék költözni, az minimum 1 órányira van
2015. márc. 10. 21:05
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert lehet, hogy anyud akkor ér rá hugidra.
2015. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nyugdíjas, egész nap ráér.
2015. márc. 10. 21:17
 14/19 anonim ***** válasza:
3%
Jó tök mindegy, nekik meg ehhez van kedvük. Téged zavar, neked kell tenned ellene, reggel hatkor joguk van már azt csinálni, amit akarnak, ez van. Ha nem bírod megbeszélni se velük csak úgy tudod megoldani a dolgokat, amiket írtam, több fajta füldugó kipróbálása. Nekem is ahogy írtam a sokadik jött be.
2015. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja jó. Akkor nekem is jogom van este hangosnak lenni. Végre lezuhanyozhatok este!:D
2015. márc. 10. 21:48
 16/19 anonim ***** válasza:
97%
Hat en a helyedben este csapnék zajt, amikor meg reklamálnak megmondanám hogy ez addig igy marad amíg ok vissza nem vesznek reggel. Amúgy elég érzéketlen anyád is meg a húgod is, ha igy van ahogy leírtad akkor nem sok empátia szorult beléjük.
2015. márc. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen tuskó családban már én is azt választanám, hogy késő este-éjjel zajonganék. És addig így maradna amíg nem változtatnak a dolgon. Reggel felmondani a leckét 16 évesen? Porszívózni 7kor??? Úgy, hogy valakinek dolgozni kell járni? Na neeeeem. Én lennék a helyedben nem lenne ott éjjel alvás az biztos.
2015. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2%

Ne akard már megszabni, hogy mikor beszélget húgod anyukátokkal!

A húgod szobájában vannak, nem tehozzád mennek be.

Ha tényleg álmos lennél, akkor aludnál. Ha arra koncentrálsz, hogy mikor, ki zavar, akkor valóban felébredsz.


Mit gondolsz, hogy tudnak aludni emberek társasházban nyáron, nyitott ablaknál, amikor mindenki máskor kel, az udvaron indulnak el az autóikkal, a buszok mennek az utcában, a kukásautók viszik a szemetet stb.? Úgy, hogy aludni akarnak, nem fönnakadni mindenen, amin lehet.

2015. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Vagy lefekszel idoben, vagy elkoltozol, vagy megtanulsz aludni zajban.
2016. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!