Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szereti édesanyám a...

Nem szereti édesanyám a barátomat? 18/L

Figyelt kérdés
Nem rég óta vagyunk együtt a barátommal, de nagyon jól megvagyunk együtt. Próbálunk minél többet találkozni de ez elég nehéz, mert mindketten elég erős gimnáziumba járunk. Ő most végez, én majd csak jövőre. Hamar bemutattuk egymást a szüleinknek, amit nagyon jól fogadtak. Az ő anyukája nagyon aranyos velem, nagyon jókat beszélgetünk. Az én anyukám eleinte rendes volt a barátommal, mindig engedte, hogy találkozzunk, érdekelte, hogy mi van velünk. Mindig szívesen beszéltem róla, mert örültem, hogy ennyire érdekli. A barátom is sokat van itt nálunk, én viszont alig vagyok náluk, mert ott nagyon kicsi a hely és itt a társaság is jobb. Múlt héten együtt aludtunk nálunk és megtörtént az első együttlét. Csodálatos volt, nagyon jó élmény marad. Anyának is elújságoltam, ő viszont csak annyit mondott, hogy legyen az eszünk a helyén. Azóta nagy nehezen enged csak el, hogy találkozzunk, kiveszi a telefont a kezemből és lenyomja, ha beszélünk, és azt sem akarja engedni, hogy most hétvégén én aludjak náluk. Segítsetek, mit tegyek?! A barátom jogosan érzi, hogy rá haragszik édesanyám? Mindkettőjük nagyon fontos nekem, azt szeretném, ha jól kijönnének.

2015. márc. 11. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

"Csodálatos volt, nagyon jó"


Ezt már sokszor hallottam lányoktól akit megfektettem (alkalmi vagy rövid idő, szeretők, stb.)

2015. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Igen, rád és barátodra is jogosan orrol. Vagy azt vártad, hogy túzijátokt rendez az alkalomból?
2015. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, de szerintem ehez nem is igazán van köze. Elmondtam neki, megbeszéltük. Sokan el se mondják a szüleiknek :/ mi legalább nem részegen egy kocsma wc-ben voltunk, ahogy sokan mások. Egy kapcsolathoz hozzá tartozik ez is.
2015. márc. 11. 19:44
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Persze , hogy hozzátartozik a kapcsolathoz, de nem kell minden részletről beszámolni szerintem.
2015. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
" mi legalább nem részegen egy kocsma wc-ben voltunk, ahogy sokan mások" Fantasztikus, hogy milyen rendesek vagytok! Tényleg igy gondolod, hogy szüleiteknek tettetek gesztust ezzel? Anyád nem szeretné, hogy kicsilányát idö elött szét/teherbe ba--zák, föleg amig ö tartja el, viseli gondját. ÉRTHETÖ!!
2015. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Először is:


1. válaszoló:

Attól, hogy te egy gusztustalan ember vagy, aki hülyíti a lányokat, nem biztos, hogy a kérdező barátja is az :)


A többieknek:

Nektek mi bajotok van?

18 éves felnőtt nő. Miért ne élhetne nemi életet a barátjával? Erre a kedves anyuka számíthatott.

Semmi joga kikapni a telefont a kérdező kezéből, és az együttalvást sem tilthatja meg. Elmegy hozzá, és kész.

Azt gondolta, hogy várnak a házasságig?


Kérdező, én a helyedben leülnék az anyukáddal beszélgetni, normálisan és őszintén.

Bár az tény és való, hogy feleslegesen mondtad el neki, hogy lefeküdtetek. Az ilyet max barátnőkkel illik megbeszélni

2015. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Miért kell ezzel jönni, hogy "terhes lesz míg ő tartja el"??

18 évesen valószínű tudja, hogy mi az a védekezés.

16 éves korom óta élek nemi életet. Azóta sem lettem terhes.

Mindamellett, addig ne szexeljen senki, amíg nem áll készen egy gyerekre, mert megvan rá a 0,0001 százalék, hogy tabletta/óvszer mellett terhes lesz?

Akkor a mai magyarországon kb mindenki szűz lenne, és kihalnánk

2015. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Az meg pláne mi, hogy "szét b-sszák"??

Te azt, hogy valaki a párjával SZERETKEZIK, szétb-szásnak nevezed? Hogy lehet valaki ennyire primitív?

Ezt a jelzőt max arra lehet használni, aki minden nap mással, nem arra, aki lefekszik a szerelmével

2015. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

kedves 5ös válaszoló, ez nálam is kicsapta a biztosítékot!

hogy lehet egy lányra, aki éppen csak elvesztette a szüzességét a szerelmével, azt a szót használni, hogy b-szik? azt meg pláne nem értem, hogy egy alkalom, az miért "szét".

ilyen mocskos beszéd után neked semmi erkölcsi alapod magyarázni bárkinek is.

Te mit szólnál, ha rád mondanák ezt a jelzőt?(ha nő vagy.ha férfi, akkor a feleségedre)

Vagy ha a 18 éves lányodra, aki éppencsak elvesztette a szüzességét?

2015. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
#5 vok. Vettem a kritikákat. De ti pedig azt értsétek meg, hogy aki olyan nagyon önállo a szexben az vállalja a saját és esetleg utodja felelösségét a saját személyében EGY ÉLETRE!!!!!!!! és ne az legyen a dicsösége netovábbja, hogy nem egy ocska kocsma klotyojában dult a nagy szerelem!
2015. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!