Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értessem meg apáékkal,...

Hogy értessem meg apáékkal, hogy emiatt nem kellenek testőrök mellém és ez nem veszélyes?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal. Már ez is megviselte, de akkor eldurrant az agya, mikor megtudta, hogy még a kapcsolatunk alatt összejöttem egy nála és nálam is 2 évvel fiatalabb fiúval és hogy igazából vele veszítettem el... Totál kiakadt, Facebookon és telefonon is írogatott, de úgy voltam vele, hogy dühöngje ki magát. Viszont már 2. hónapja nem hagy békén, részegen odamegy anyáék házához és beszélni akar velem. Múlt hétvégén a barátommal verekedett össze, csak arra nem gondolt, hogy attól, mert a barátom 2 évvel fiatalabb, még sokkal erősebb nála...

Ma viszont nekem jött és kicsit erősebben szorította meg a karomat, ezt elmondtam apának, mikor kérdezte, miért jöttem ilyen hamar haza. És most kiakadt, azt vette a fejébe, hogy testőröket vesz fel mellém, mert a végén a volt barátom rám támad, vagy bármi.

De ez hülyeség, csak akkor ilyen, ha iszik. A suliban max. pár fél füllel hallott beszólást kapok, meg gonosz nézést. Ezért nem fogok testőrökkel mászkálni.

Elhiszem, hogy félt, de azért mozogjunk már a realitás talaján.

Nem egy celebrity, vagy politikus vagyok, akit meg akarnak támadni, hanem egy kamaszlány, akinek a volt fiúja nehezebben dolgozza fel a szakítást.

L/17



2015. márc. 15. 00:02
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
12%
Magyarul a srác van vagy 15 éves, de folyamatosan piál? Én minimum feljelenteném, vagy úgy elverném hogy nem állna lábra egy ideig.
2015. márc. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Apa nem viccből mondta, komolyan gondolja az ötletét.

Tisztában van vele, hogy egy ilyen mennyi pénzzel jár.


Igen, tudom, hogy hibáztam. De tényleg szerettem a volt barátomat, az volt az első párkapcsolatom és összezavarodtam, nem tudtam, hogy mit kellett volna tennem és nem én irányítottam az eseményeket.


Apa rettentően rossz véleménnyel van a rendőrökről, szóval feljelentést aligha tennénk ezért, meg amúgy sem lépnének semmit. Feleslegesen meg nem akarok a rendőrségre járkálni.



A volt barátom 17, a mostani 15 éves, Utolsó.

2015. márc. 15. 07:45
 13/40 anonim ***** válasza:
Pfúú én tök menőnek éreztem volna, ha testőrökkel mászkálok :D
2015. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább furán nézne rám mindenki, arról beszélnének a hátam mögött, hogy vajon miért kísérgetnek.

Meg nincs előttem a kép, hogy éppen a barátnőimmel bulizok, ők pedig ott állnak körülöttem...

2015. márc. 15. 08:35
 15/40 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem jobb opcio, ha paran furan neznek a testorok miatt, mint az hogy radhuzzak a fekete zsakot! Vegtelenul naiv vagy.
2015. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
84%

17 evesen volt egy pasim, par honapig egyutt voltunk nem csaltam meg vagy ilyesmi csak elhagytam mert rajottem h nem o a megfelelo ember.


Elkezdett fenyegetozni, meghogy megoli a szuleimet, meg ilyen baromsagok. Ennek erdemenyekent minden aldott nap apu vitt suliba es megvart suli utan, h hazahozzon.Honapokon at buszt csak kivulrol lattam:-)))))))))


Ugyanez bulikkal, aztan a srac latta h nem tud kozel ferkozni hozzam igy lekopott.Szoval sztem egy testor nem tulzas amig lenyugszanak a kedelyek, a vilag tele van elmebetegekkel:-))))

2015. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Este irok msjd ide.
2015. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
"Majd"
2015. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, szerintem ne bagatellizáld el a helyzetet.

26N-nek üzenem, hogy ha én valakit ki akarok nyírni, akkor a legkevésbé se fog érdekel, hogy ezt ki tartja jogosnak.

2015. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
19-es hol állítottam ennek ellenkezőjét? Sajnos ez így van...
2015. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!