Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értessem meg apáékkal,...

Hogy értessem meg apáékkal, hogy emiatt nem kellenek testőrök mellém és ez nem veszélyes?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal. Már ez is megviselte, de akkor eldurrant az agya, mikor megtudta, hogy még a kapcsolatunk alatt összejöttem egy nála és nálam is 2 évvel fiatalabb fiúval és hogy igazából vele veszítettem el... Totál kiakadt, Facebookon és telefonon is írogatott, de úgy voltam vele, hogy dühöngje ki magát. Viszont már 2. hónapja nem hagy békén, részegen odamegy anyáék házához és beszélni akar velem. Múlt hétvégén a barátommal verekedett össze, csak arra nem gondolt, hogy attól, mert a barátom 2 évvel fiatalabb, még sokkal erősebb nála...

Ma viszont nekem jött és kicsit erősebben szorította meg a karomat, ezt elmondtam apának, mikor kérdezte, miért jöttem ilyen hamar haza. És most kiakadt, azt vette a fejébe, hogy testőröket vesz fel mellém, mert a végén a volt barátom rám támad, vagy bármi.

De ez hülyeség, csak akkor ilyen, ha iszik. A suliban max. pár fél füllel hallott beszólást kapok, meg gonosz nézést. Ezért nem fogok testőrökkel mászkálni.

Elhiszem, hogy félt, de azért mozogjunk már a realitás talaján.

Nem egy celebrity, vagy politikus vagyok, akit meg akarnak támadni, hanem egy kamaszlány, akinek a volt fiúja nehezebben dolgozza fel a szakítást.

L/17



2015. márc. 15. 00:02
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
#30,de hibak elkovetesevel igen!
2015. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

25: << Tudod,a te gyerekeid is lesznek kamaszok... >>

És halálosan fogom szégyellni, ha lesz egy csicskájuk akit csak sajnálatból tartanak, miközben egy titkos kufírcbajnok veszi el a szüzességüket. Ott úgy fogom érezni, hogy apaként is csődöt vallottam.



---------


26: Mit remélek én??? Szövegértés.....

2015. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

"Tulajdonképpen megérdemelnéd te is meg a kufircbajnokod is, hogy egy sötét sikátorban utolérjenek a megalázott "volt fiúd" (vagyis voltaképpen csak azt hitte hogy fiúd, de igazából kapcarongy csicskád) haverjai."


Akkor áruld már el, mit sejtet ez a szövegrészlet? Hm? Mit akartál vele kifejezni? Taníts már meg a szövegértés rejtelmeire. Légyszi.

2015. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
33: Én tanítsalak meg?? ehhhhh....
2015. márc. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

KEDVES KÉRDEZŐ!!!!


Az utóbbi napokban kaptál itt hideget-meleget. Tőlem is, másoktól is. Nyilván nem esett jól.

Szeretném, ha tudnád, mi váltja ezt ki belőlünk, legalábbis SZERINTEM:

Aki a történtek után úgy zárja a sorait, hogy "egy kamaszlány, akinek a volt fiúja nehezebben dolgozza fel a szakítást" az nem értette meg a "volt fiúja" problémájának a lényegét. Csodálkoznék, ha ennyire nem tudnád beleélni magad a srác helyzetébe, aki szeretett, és azt hitte, hogy neked is ő az egyetlen.


Hibáztál, ez tény. Gondolom, ez bőven átjött a reakciókból itt, meg az emberek nézéséből, megjegyzéseiből a suliban. A srác (lássuk be, joggal) vérig van sértve a büszkeségében, és igen, esélyes, hogy halálosan meggyűlölt, és VESZÉLYBEN VAGY. Ebből a helyzetből most már nehéz békével és további sérülések nélkül kijönni, lelki értelemben is.


Jó lenne belelátnom a szívedbe, és tudnom, hogy csak megsértődtél-e a megjegyzéseinktől, vagy végiggondoltad az ő helyzetét is, és megbántad-e.



Mert van egy tuti tippem, ami megoldaná a helyzetet, mindnki megnyugodna, és tovább lehetne ebből lépni.



Ha őszintén megbántad, hogy megbántottad, akkor ezt mondd el neki is. Nézz a szemébe ha tudsz, és kérjél tőle bocsánatot. Mondd el neki, hogy már érted, mennyire rosszul esett neki, és nem akarod tovább, jobban bántani. Mély, őszinte, KÖNNYES bűnbátatot tarts. Ne érdekeljen, hogy ez kínos, -- igen, sírj is, ha kell! Kérd, hogy bocsásson meg.


Ha a srác ezt a megbánást látja, akkor (és csakis akkor) egész bizonyosan el tud engedni. Bizonyosan szomorú marad, de a gyűlöletének és bosszúvágyának ezzel elvennéd az élét. Ha látja, hogy őszintén nem akarod, nem akartad bántani, akkor majd ő sem akar többé bántani.


A suliban a pletykák meg az emberek rosszindulata sajnos ettől még megmarad, de a srác nem jelent többé veszélyt.

2015. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál a kérdésemre, hogy mit akartál kifejezni. De gyakoroltam a szövegértést, és már rájöttem, hogy hosszú, boldog életet kívántál a kérdezőnek!


(Te taníts meg szövegérteni, én meg bevezetlek a szarkazmus rejtelmeibe, jóóó?)


...

2015. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

36.: Kérdező és kufírcbajnoka nagyot hibázott. Jobb ha szembenéz az igazsággal. Tulajdonképpen kiérdemelték a verést, és ezt nem csak én látom így. De még megúszhatják, és békésen lezárhatják az ügyet HA rám hallgatnak. Szerencsét és sok sikert kívánok nekik.


---

Köszönöm, tőled meg nem kérek az okításból, jobb lenne ha leszállnál rólam is meg a magas lóról is.

A kérdést nem figyelem tovább, mert amit a Kérdezőnek szántam azt már elmondtam, veled meg nem szándékozok itt szájkaratézni. Úgyhogy erre is fölösleges lesz válaszolnod, nem olvasom el.

További szép napot neked is.

2015. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

"Tulajdonképpen kiérdemelték a verést, és ezt nem csak én látom így."


Attól, hogy mások is így látják, még nem lesz igazad... a kettőnk kis vitájáról: szerintem nem én kezdtem a magas lóról óbégatást, hanem te, azzal a célzással, hogy szövegértési hiányosságaim vannak. Innentől kezdve pedig nevetséges, hogy engem akarsz rossz fiúként feltüntetni...


Minden jót kívánok a kérdezőnek, a válaszolóknak pedig azt üzenem, hogy az erőszak semmire sem megoldás.

2015. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Mr.Pofon,te ismered a kerdezot,vagy miert irsz ugy,mintha tudnad mi es hogy tortent...?Valaki teged nagyon megbanthatott valamikor!Inkabb a sajat gyerekeiddel jatsszal birot es erkolcs csoszt,aztan ha par ev mulva vmelyik (nem kivanom amugy)olyan szituacioba kerulne,amire ma almodban se gondolnal,hisz te vagy az apak gyongye,akkor azert jusson eszedbe,amiket ide leirtal egy masik apa gyerekenek!Ki mint vet ugy arat,vagy amit nem kivansz magadnak,azt masnak se...(pl.hogy jol megverjenek egy 17 eves lanyt,amiert elkovetett egy hibat).Szornyu,milyen emberek vannak....Kedves Kerdezo,vedd komolyan a fenyegetest,es meg veletlenul se vedd magadra ezt a sok mocskolodast,amit itt kaptal!Vigyazz magadra!
2015. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Aki nem érti, miért háborodott fel ilyen mértékben a srác, azok kedvéért leírom. Amikor egy lány szűz és halogatja a dolgot, akkor a lány barátjának ugye "kutyaq kötelessége" ezt tiszteletben tartani és türelmesen várni. Mivel ugye ez egy elmondhatatlanul szent dolog a világon, értékesebb mindennél.

Ekkor pedig megtörténik az, hogy a háta mögött megtörténik mással, titokban. Ez olyan mértékű megaláztatás, a férfiasságának, emberi értékének a semmibevétele, hogy az szavakkal leírhatatlan!!!!

Még egy kiegyensúlyozott, szolíd srácot is a padlóra vágna, nemhogy egy labilisabbat! Óriási, velőig ható sértést követtél el és teljesen meg tudom érteni a srác kiakadását.

2015. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!