Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értessem meg apáékkal,...

Hogy értessem meg apáékkal, hogy emiatt nem kellenek testőrök mellém és ez nem veszélyes?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal. Már ez is megviselte, de akkor eldurrant az agya, mikor megtudta, hogy még a kapcsolatunk alatt összejöttem egy nála és nálam is 2 évvel fiatalabb fiúval és hogy igazából vele veszítettem el... Totál kiakadt, Facebookon és telefonon is írogatott, de úgy voltam vele, hogy dühöngje ki magát. Viszont már 2. hónapja nem hagy békén, részegen odamegy anyáék házához és beszélni akar velem. Múlt hétvégén a barátommal verekedett össze, csak arra nem gondolt, hogy attól, mert a barátom 2 évvel fiatalabb, még sokkal erősebb nála...

Ma viszont nekem jött és kicsit erősebben szorította meg a karomat, ezt elmondtam apának, mikor kérdezte, miért jöttem ilyen hamar haza. És most kiakadt, azt vette a fejébe, hogy testőröket vesz fel mellém, mert a végén a volt barátom rám támad, vagy bármi.

De ez hülyeség, csak akkor ilyen, ha iszik. A suliban max. pár fél füllel hallott beszólást kapok, meg gonosz nézést. Ezért nem fogok testőrökkel mászkálni.

Elhiszem, hogy félt, de azért mozogjunk már a realitás talaján.

Nem egy celebrity, vagy politikus vagyok, akit meg akarnak támadni, hanem egy kamaszlány, akinek a volt fiúja nehezebben dolgozza fel a szakítást.

L/17



2015. márc. 15. 00:02
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
22%

Az egyik legnagyobb sértést követted el, amit egy lány csak egy fiúval megtehet. mindenki ezt mondja, hogy csak úgy megtörtént. Na és hogyan? Talán nem voltál magadnál?

Bár a legtöbben nem így reagálnánk rá, meg tudom érteni a srácot.

2015. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
21: akarod mondani, amit egy ember megtehet egy másikkal... ugye?
2015. márc. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 acelsziv ***** válasza:

kérdező: Mindamellett hogy véleményem szerint a házatlan csiga hozzád képest gerincoszlop azt javaslom, hogy menj be a rendőrségre és tegyél feljelentést zaklatásért.

Ha meg egy suliba jártok, szólj a tanároknak. Esetleg beszélj a fickó szüleivel és közöld a helyzetet-

2015. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
6%

A "volt fiúd" nem a szakítást dolgozza fel nehezebben, te szerencsétlen, hanem azt, hogy egy ribi vagy. Fogadd el :D


Tulajdonképpen megérdemelnéd te is meg a kufircbajnokod is, hogy egy sötét sikátorban utolérjenek a megalázott "volt fiúd" (vagyis voltaképpen csak azt hitte hogy fiúd, de igazából kapcarongy csicskád) haverjai.


Én a helyedben jobban rettegnék, azok után amit vele tettél, de hát te tudod.


Az apád helyében meg nem hogy testőrrel engednélek suliba, hanem kiíratnálak onnan, és átvinnének egy új suliba, ahol senki nem ismer, mert ott elsüllyednék a szégyentől. Viszont ez már megoldaná a biztonsági problémát is valószínűleg.

2015. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
6%
Mr.Pofon,ezt amit irtal,ugye te se gondolod komolyan?Gyerek meg,17 eves,nem ribi,most vesztette el a szuzesseget!Neked is van 3 gyereked,hogy esne ha valaki ilyet irna roluk?Egy masik kerdesnel gyonyoru,emberi valaszt kuldtel,most mi ez a mocskolodas?Tudod,a te gyerekeid is lesznek kamaszok...
2015. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
45%

Mr. Pofon, már a neved is sugallja, hogy egy olyan legalja féreg vagy, aki az erőszakon kívül nem ismer más "megoldást". Felfogod a szavaid súlyát? Reméled, hogy egy másik embert egy sötét sikátorban megvernek???

Ha a való életben is ilyen vagy, gondolkodj el, van-e olyan kapcsolatod (barátai, szerelmi, akármilyen) ami nem félelmen alapszik.

Aztán gondolkodj el azon is, hogy ez jól van-e így...

2015. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

@Mr Pofon

Nem kell senkinek sem emberkedni. Ha a csajod egy ribi, zavard el a francba, zárd le, let it go.

A fizikai erőszakra itt nincs szükség.

2015. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
84%

Na, én is eléggé kiakadtam volna, ha a barátnőmről kiderül, hogy egy krv@. Egy pofont simán megérdemeltél volna.


26L

2015. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
22%

Annyira el vagyok keseredve a válaszoktól... mindenki pofozkodna/agyonütne egy hibáért. Gratulálok.

Inkább nem követem tovább ezt a kérdést.

Sajnálom kérdező!

2015. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
#25: A kamaszkor nem (feltétlenül) jár félreb_aszással....
2015. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!