Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy 19 éves lányomn...

Normális, hogy 19 éves lányomnak a barátja rendszeresen nálunk alszik? Mivel nem szeretném, h terhes legyen én finanszírozom a gyógyszert is. (sulisok még) A srác nálunk eszik, úgy mozog a lakásban mintha otthon lenne.

Figyelt kérdés
Nekem már elegem van!Sokat dolgozom, hogy mindent megadjak a lányomnak. Már arra nincs erőm, pénzem, hogy még egy embert eltartsak.Nem szeretnék kerülgetni senkit, pláne nem alkalmazkodni.Többször kértem a lányomat, hogy ne aludjon itt, de csak a veszekedés lett belőle! Szerintetek?
2015. márc. 16. 20:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
68%

előző vagyok, csak ez lemaradt.

Mióta 2 és fél éve elköltöztem, több dolgot tudok felmutatni, így "egyedül" ,mint mikor a szüleimmel éltem, akik elvileg támogattak. Letettem még egy szakmát, van biztos munkám, otthonom, férjem! Saját pénzből az egész lakást felújítottuk ( ketten a férjemmel..) és most szeretnénk egy kocsit venni. Azért, hogy anyámékhoz el tudunk menni, mivel ők lusták kiadni a buszra pénzt, hogy eljöjjenek megnézni engem, mivel szerintük a kocsi az vízzel működik, és nekünk nem kerül pénzbe.

tudjátok anyámék mit tettek le az asztalra? több millió forintnyi hitelük van, a nagy semmire, sosincs pénzük még kajára se, de cigire mindig van havi 40-50 ezrük!

Nem tudnak normálisan beszélni még egymással se, csak üvöltözve, káromkodva, abba a másfél napra mikor velük vagyunk, még akkor is, reggel fél7kor már a kiabálásukra kelek fel...úgy eligénytelenedtek, hogy ha otthon vagyunk, meg kell nézni jól , milyen pohárból iszunk,mert minden retkes, és mocskos.

Na és ez csak egy kis ízelítő belőlük! Lehetne itt még mit sorolni, és ezt csak azért írtam le, hogy ne én legyek már a hülye kis fiatal csitri.

2015. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
A 27-esnek Üzenem :teljesen egyet értek veled!Pontosan így gondolkodom én is. A 25-ös hozzászólás.. hát nagyon elkeserítő, hogy ez a véleménye. Nem tudom van e már gyereke, esetleg pont lánya :/ Kíváncsi lennék ő hogy neveli, aggódik e érte, a jövőjéért.
2015. márc. 17. 13:40
 33/34 A kérdező kommentje:
Értelek! A te helyzeted és gyerekkori élményeid valamint kapcsolatod a szüleiddel teljesen más! Én keményen gürizek, hogy mindent megadjak a lányomnak, akit egyedül nevelek. Nincs hitelünk. Iskoláztatom, etetem, ruháztatom. Szeretem mint ahogy egy anya szeretheti a gyerekét. De ne haragudj, addig amíg én dolgozok meg a pénzért MÉG EGY PLUSZ FŐT N E M fogok etetni, eltűrni, hogy itt aludjon. Igen aggódom, nehogy terhes legyen.. pont ezért fizetem a gyógyszert is!!Előtte még az élet, hova legyen 19 évesen terhes??De nekem az is pénz. Egyszer sem vette még meg a gyerek a gyógyszert és még csak a szülei sem kérdik meg , hogy én megtudom e venni vagy most az egyszer megveszik ők! És igen! Mi vár a lányomra egy ilyen pasi mellett?
2015. márc. 17. 13:58
 34/34 anonim ***** válasza:
57%
Hogy alakult a helyzet, kérdező?
2018. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!