Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg otthon,...

Hogyan mondjam meg otthon, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kerlek titeket, hogy ne iteljetek el. Tudom, hogy nagyon buta, meggondolatlan voltam es ezt mar nem tudom visszacsinalni. Nem tudtam elkepzelni sem, hogy ilyen konnyen teherbe lehet esni. 17 eves vagyok. 1 evre jottem ki az USA-ba kozepiskolaba jarni egy evre. Itt ismerkedtem meg egy amerikai fiuval, akivel elkezdtunk jarni par honapja. O is 17. Hamarosan vissza kell mennem Magyarorszagra, mert letelik az 1 evem, itt mar nem maradhatok, de par napja derult ki, hogy terhes vagyok. Fogalmam sincs, hogy mit csinaljak. Kerlek, segitsetek. Most annyira ossze vagyok zavarodva. :(
2010. jún. 13. 19:29
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem veteted el?
2010. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudtad, hogy ilyen könnyen teherbe lehet esni? Te tényleg nagyon sötét vagy. Talán ha a f@szára gumit húzott volna a szintén értelmes pasid, akkor most nem lenne ez. Sajnálom a szüleidet, hogy ilyen primitív lányuk van.
2010. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
74%
Mummy, I am pregnant!
2010. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
79%
én úgy tudom, hogy nem is lehet kapcsolat alakitani azalatt az 1év alatt mig kint vagy. legalább az én barátnőm is kint volt 1 évig középsuliban tavaly és mondta, hogy hazaküldték volna, ha kiderül róla, hogy valakivel együtt van ott. de muszáj lesz otthon elmondanod!!! majd segítenek a szüleid, ne félj!
2010. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
66%

Kell neked ennyi idősen a gyerek, el tudod tartani, nem akkarsz tovább tanulni, a szüleid tudnak, akkarnak egyálltalán támogatni?

Legyél elég felnőtt felteni magadnak ezeket a kérdéseket.

2010. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
87%
közlöd a szüleiddel a helyzetet. utána pedig reméled a legjobbakat. dönts belátásod szerint, nem mondhatjuk meg mit csinálj. igen, ennyire könnyű teherbe esni...
2010. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ, meg szeretnéd-e tartani a kisbabát. Ha igen, állj ki mellette és védd meg magad.

Ha nem, segitséget kell kérned a szüleidtől. Meg kell, hogy tegyék. Biztos nagyon megvisel, ha abortuszra kell menned, de az sem lesz egyszerű, ha megtartod. Én utóbbit tenném. Bármikor be lehet fejezni az iskolát és tovább is tanulhatsz. Főleg, ha a szüleid is segítenek. Próbálj megnyugodni!

2010. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
81%
Válaszolók! Ne oktassátok ki, ne törjetek felette pálcát. Bajban van, segiteni kellene neki itt is!!! elég az ő baja.
2010. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
63%
19:36osal nagyon eggyet értek sztem tarsd meg!bármikor befejezheted az iskolát és sok helyröl kérhetsz segitséget!
2010. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
94%
Meg akarod tartani egyáltalán?
2010. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!