Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednetek, hogy a leszbiku...

Ti engednetek, hogy a leszbikus lanyotok hazahozza a baratnojet rendszeresen?

Figyelt kérdés
Bocsanat az ekezetek miatt, telefonrol irtam a kerdest.

2015. márc. 17. 06:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bar attol is fugg hany evesek.


Nekem az ikertesom homosexualis. Igaz mikor beavatta a csaladot mar nem lakott otthon, de a szuleink barmikor szeretettel latjak ot es a parjat is.

2015. márc. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2015. márc. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Sőt, kérném, hogy hozza haza, mutassa be. Vagy az ott alvás a kérdés? 16 év felett azzal sincs gond
2015. márc. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mint leszbikus lány tudok beszélni, hogy szerintem nyugodtan engedd meg. Had mutassa be, próbáld megismerni, legyél nyitott. Hosszútávon szerintem csak jó hatással lehet a kapcsolatodra a lányoddal, hiszen akkor majd esetleg hozzád fordul problémákkal, kérdésekkel, tehát bízni fog benned, mert tudja, hogy lehet és ott vagy neki mint szülő.


Nekem az első barátnőm óta lényegesen gyengült a kapocs az apukámmal, mert sem beszélni, sem bemutatni nem mertem neki. Én jártam el hozzá, különböző barátokra hivatkozva. S hiába szeretem apát, tagadhatatlan, hogy nem bírok őszinte lenni vele. Az ilyesmi mégiscsak erős részét képezi az énünknek, ha nem is, akkor mindennapjainknak.

17l

2015. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a lányod ez nem kérdéses! 40/anyuka.
2015. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2015. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom, hogy engedd meg.


Én 16 voltam, mikor összejöttem a barátnőmmel, anyám hallani se akart róla, nem volt hajlandó megismerni, gyűlölte őt, pedig sose beszélt vele (az egy másik kérdés, hogy ha megismerte volna, akkor talán megérteti velem, hogy ez a lány nem normális, de a szimplán azért gyűlölte mert lány, ezért én folyton védtem, akkor is mikor nem kellett volna....)


A lényeg, hogy hihetetlenül szerelmes voltam, az életemet adtam volna érte anyám meg gyűlölte....és hát ez nekem nagy törést okozott, mert addig nagyon szoros és jó volt a kapcsolatunk. Több mint egy évig titkolóztam, azt hazudtam, hogy szakítottunk, nem találkozunk....lefogytam, egy merő stressz voltam, csomót sírtam, szörnyű volt. Aztán végül 2 év után tényleg szétmentünk, otthon nyilván nem tudtak róla, egyedül kellett feldolgoznom, otthon nem is mertem sírni....szóval maradjunk annyiban, hogy szörnyű volt.


A mostani, 2. barátnőmet hajlandó volt megismerni, bár kicsit döcögősen ment eleinte, de most már nagyon nagyon szereti. Én se hittem volna három évvel ezelőtt, de már nem kell titkolnom, ottalszom nála többször is egy héten, meg ritkán ittalszik ő is.


Együtt karácsonyozunk, szülinapozunk, és ez sokkal jobb így mindenkinek.


Szóval ha szülő vagy, akkor próbálj nyitott és érdeklődő lenni, ha te a lány vagy, akkor kitartás, az én anyámnak 3 év kellett, hogy feldolgozza, de ha neki sikerült, akkor a tiédnek is menni fog :)


21/L/L

2015. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is engedned kéne és próbálj ne problémát csinálni ebből :\


nálunk örökké megy a hiszti ha szeretném hogy eljöjjön barátnőm... az ottalvást az iskolára hivatkozva nem engedik -.- ami hülyeség mert vele többet tanulok mint egyedül szóval :DDD...


(leszbik vagyunk, én 17 ő 19)

2015. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Anya te vagy az?
2015. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Nem kell megérteni csak elfogadni, végül is a lányod.
2015. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!