Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha ki nem állhatom...

Nyuszifülcsi kérdése:

Mit tegyek ha ki nem állhatom az anyámat? Mit lehet tenni hogy szabadulhatok meg tőle?

Figyelt kérdés
Most hiába fogtok pattogni hogy mondhatok ilyet a saját anyámra de elméletileg egy anyának az az egyik feladata hogy boldognak lássa a lányát. De ez az egész életemet megkeserítette és most még neki áll feljebb a dolgoknak amikor messze nincs igaza.

#anya #utálom az anyámat
2015. márc. 17. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is érdekes anyám van. Le is léptem. 18 voltam én is, és 3 napos. :) Én az ország másik végébe költöztem. ő keleten lakik, és nyugaton. Így nyugtom lett. Ha annyira borzasztó anyád van, felnőtt ember vagy, neked is csak javasolni tudom.
2015. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én már válaszoltam neked korábban, én továbbra se értem, ha ilyen tré akkor miért nem mész el, amint betöltötted a 18at? Miért kéne tudniuk, hogy te hová mentél? Ha pesti vagy pesten is van bőven elég hely, hogy ne találjanak meg, mondjuk annyit jelents be hogy leléptél, mert eleged van belőle, hogy 3 nap után ne kerestessen eltűnt személyként a rendőrséggel, mert azt anyud meg teheti felnőttként is, ha szó nélkül lépsz le.
2015. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem is kellene Pestre mennem ha szökni akarnék ugyanis lenne itt is hova mennem. Csak ismerem és pár nap és megdöglene nélkülem... Meg amig le nem érettségiztem itt maradok 2 hónap már se ide se oda :)
2015. márc. 18. 06:30
 14/15 anonim ***** válasza:

"Meg amig le nem érettségiztem itt maradok 2 hónap már se ide se oda :)"

Így lehet cseberből vederbe esni!

Leérettségiztél, aztán? Pénzed nincs, állásod nincs.

Bárhova mész is, eltartott leszel, akinek ugyancsak tartani kell a száját, mert ha nem, "Én etetlek" jelszóval hamar befogják!

2015. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A barátomhoz költöznék, ő pedig nem vágná ezt be. ;)

Gondolom ha mezőgazdasági termelő akkor nem lennék eltarott hanem ha úgy van tud alkalmazni is. Meg ő se jár már hozzánk le én megyek náluk és miért?! Mert ezt a ****** lehetetlen itthon elviselni!

2015. márc. 28. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!