Normálisak a szüleim?

Figyelt kérdés

A barátommal megbeszéltük, hogy ma találkozunk, ezért felkeltem fél 8-kor, hogy el tudjak készülni meg minden, csak amikor elkezdtem fogat mosni, nővérem beordibált nekem, hogy menjek ki, mert neki és a pasijának is wc-re kell menni -.- Én meg úgy voltam vele, hogy most nem fogom megvárni, amíg mind a ketten ott ülnek vagy fél óráig, úgyhogy mondtam, hogy várják meg, amíg megfürdök. Mellesleg a földszinten is van amúgy egy wc..De mindegy. És az a lényeg, hogy zuhanyzás közben apám kezdett el ordibálni, hogy mi az, hogy nem tudnak tőlem elmenni budira, úgyhogy takarodjak onnan kifelé, csak akkor már tiszta tusfürdő voltam, úgyhogy be akartam fejezni, erre elkezdett nekem apám üvölteni, hogy ha nem megyek ki most rögtön, akkor agyonver..És ezután mindenkivel ordibált és anyám is feljött és mondta nekem, hogy vele is ordibált ez a szerencsétlen, mert én olyan idióta vagyok. Meg tőle azt is megkaptam, hogy én mekkora önző nyomorék vagyok, hogy 2 ÓRAHOSSZÁIG folyatom a vizet (miközben alig voltam bent vagy 25 percig) Aztán apám ordítozni kezdett, hogy toljam le a pofámat, lementem, erre közölte velem, hogy egy semmirekellő rosszindulatú nem is tudja micsoda vagyok és hogy ha el merek menni itthonról, akkor agyonver..

És mindezt azért, mert nővérem meg a pasikája nem bírnak várni fél órát, amíg kész nem leszek és még a másik wc-re se hajlandók elmenni, csak ebbe az egybe..

Kinek van igaza?


2015. ápr. 4. 08:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Azt azért megérthetik hogy sietsz valahova, neked kell hamarabb a fürdőszoba. Ha annyira kellett wc-re menniük, akkor miert nem mentek le? Te voltál ott előbb, nem neked kell folyton alkalmazkodni. Hány éves vagy egyébként? Szüleid máskor is ilyenek veled, vagy csak most borult a bili? Lehet hogy most lett elegük a civakodásból, de nem volt jogos amit tettek. Meg mi az hogy agyonver? Hogy lehet ilyen szavakkal fenyegetni?
2015. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%

Ez csak az egyik oldala a történetnek. Ilyen kiabálásoknak mindig előzményük van, amit nyilván a kérdező nem fog elénk tárna.

Szóval én ebből, nem vonnék le következtetéseket.

2015. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Miből gondolod, hogy fél óráig ültek volna a retyón?


Te dafke alapon nem mentél ki, a nővéred capture the flag-et akar játszani és megmutatni ki az "úr" a pasija előtt abban a házban, szüleid meg még egy ilyen egyszerű szituációt sem tudnak lekezelni.


Senkinek sincs igaza mind kukák vagytok.

2015. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

09:11 Ezt nem nagyon értem, miiért dicsekedne itt bárki is?

10:25 Talán onnan tudom, hogy ismerem őket és együtt élek velük már vagy 17 éve? Legalább is a nővéremmel?.. De mindegy, akkor én kérek elnézést, amiért vagyok olyan pofátlan, hogy épp sietnék valahová, ezért szeretnék minél előbb megmosakodni, nem pedig megvárni, amíg még mindenki elmegy wc-re előttem..Érdekes amúgy, ők akkor már rég ébren voltak, amikor én felkeltem és addig eszükbe nem jutott volna elmenni, csak amikor én már bent voltam..

2015. ápr. 4. 14:42
 15/15 anonim válasza:
Én mielőtt bevonulok hosszabb időre a fürdőbe, megkérdezem, hogy van-e másnak halaszthatatlan dolga ott.
2015. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!