Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámnak ezt hogy mondhatnám...

Anyukámnak ezt hogy mondhatnám meg kíméletesen? Nem kioktatást várok!

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy aki nem a kérdésre szeretne válaszolni, hanem engem akar kioktatni a "szerelem" rejtelmeiről, inkább ne írjon. Köszönöm! :)


Összefoglalva, röviden:

Évek óta bele voltam zúgva egy fiúba, de nagyon. Csak Ő a "nőcsábász" fajta, akinek addig érdekesek a lányok, míg le nem fekszenek vele. Viszont engem észre sem vett...

1 éve összejött a legjobb barátnőmmel és akkor egy "picit" kiborultam. Jó, nagyon utáltam mindkettőt, a lányhoz a mai napig nem szólok és valahogy elértem, hogy összesen 2 barátnője maradjon. De a fiúval valahogy jóban lettem és először csak nagyon jó barátok voltunk (de tényleg, nem nyomult rám), viszont télen elutaztam vele 2 hétre és ott eléggé közel kerültem hozzá. De kapcsolatot nem akarok, meg szerintem ő sem, ezért mi csak összejárunk, úgymond.


És most az is szóba került, hogy esetleg az érettségi után hozzáköltözzek Pesten (lakást kap ajándékba). Ezt elmondtam anyának és fél óráig arról beszélt, hogy szerinte ez a fiú mennyire le akar velem feküdni, lássak tovább is a külsejénél, stb.


Hogy mondhatnám el ezt neki anélkül, hogy kiakadna?

Mármint, mindig kérdezget, hogy mizu a fiúkkal, de én eddig csak azt mondtam, hogy nincsen senki...


2015. ápr. 5. 19:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

ja igen, az elég csúnya húzás volt, hogy egy barátot eldobtál egy pasiért...

Nálunk is voltak anno ilyen balhék a barátnőm, és köztem, de mindig letisztáztuk, és mai napig kitartunk egymás mellett. Pasik meg jönnek mennek...de a barátság örök.

2015. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%
De utálom az ilyen r_ibancokat... Szóval mert neked nem jött össze a csávó, rohadjon meg a "barátnőd" mert neki igen? Remélem valaki egyszer pofára ejt.
2015. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Figyu, a volt legjobb barátnőmmel elég viharos volt a dolog. Miután összejött a sráccal, 2 hétig (amíg le nem feküdtek), királynőnek gondolta magát, mindenkivel flegmázott, hozzám nem szólt. Majd mikor szakított vele a srác, zokogva hívott fel, aztán csodálkozott, hogy miért nem beszélek vele.

Itt nem én voltam a ribi...

2015. ápr. 5. 19:49
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
"Anya összeakarok költözni egy sráccal, aki egy nőcsábász, de én olyan kivételes lány vagyok, akit nem csak megfektetni akar. Ja én viszont csak dugni akarok, kapcsolat nem érdekel. Odaköltöznék hozzá, mert neki van ingyen lakása, titeket meg amúgyis rühellek. A számlámra tudtok utalni, hogy tudjam fizetni a rezsit, meg a kaját."
2015. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha jól értem az a problémád, hogy anyád nem tud a téli két hétről, és ezért azt a jogos tapasztalatodat sem mondhatod el neki, hogy azok után sem épített le a nőcsábász fiú.


Nagyon nem tudok mást tanácsolni, mint, hogy kezd azzal... nem jó egyik hazugságot halmozni a másikra, felnőtt ember leszel lassan!

2015. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ne mondd el neki .főleg ,hogy lehet a srác csak kamuzik és hiteget.nem valószínű ,hogy kitart melletted ha ekkora nőcsábász .egyetem ,bulik ,ráadásul saját lakás ,gondolom pénzelik is ...ugyan szerinted 18 évesen ezek a dolgok mellett azt akarja hogy te 0-24ben a nyakán legyél?lehet egyik nap majd azt mondja hogy pakold a cuccaid mert az új csaj költözik oda
2015. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%
"Anya, én egy rakás szerencsétlenség vagyok. Tél óta kúrogatok titokban a legjobb barátnőm pasijával, akibe már régóta bele vagyok esve, de mivel neki csak ürítésre kellek, ezért játszom a világ előtt azt, hogy ez így nekem is jó. Most abban reménykedek, hogy ha összeköltözünk a szépfiúval, akkor még ha belémszeretni ezután sem fog, de legalább moshatom a vonalkódos alsóit... "
2015. ápr. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
tök jó, hogy mindenki jön a r.bancozással :))) (hülye gyk, lassan már mindent kicenzúráz)
2015. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
55%
utolsó nem gondolod hogy nem véletlenül r.bancozza le majdnem mindenki a kérdezőt? :-)
2015. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

De nem értem, miért is lennék ribi? :)

Mert közel 18 évesen elveszítettem valakivel?

Vagy miért?


A "legjobb barátnőmmel" már 1 éve nem beszélek, 2 hétig voltak együtt, szóval már egyáltalán semmi közük egymáshoz.

2015. ápr. 6. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!