Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet egy nőt megváltoz...

Hogyan lehet egy nőt megváltoztatni, hogy más legyen a gyerekéhez a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Van egy nő ismerősöm, akin látom, hogy szabályosan tönkremegy abba, hogy a gyerekének extraluxus életet szeretne biztosítani, és pont emiatt nem is talál magának senkit, mert nincs az a férfi, aki ezt elviselné.

Bármit kitalál a gyerek, azt meg kell venni, elköltöztek a szülői házból albérletbe, csak hogy abban a városban járhasson a gyerek iskolába, stb.

Régebben mondtam, nem lesz ennek jó vége, már kezdené belátni, de nem, valahogy újra minden a régi.

A gyerek már kamasz, egyáltalán nem segít az anyjának, csak röhög mindenen, meg poénkodik, és én idegeskedek az egész helyzeten.

Sajnálom a nőt, mert egy nagyon jólelkű, rendes valaki, de hogy valaki ennyire rááldozza az életét a gyerekére, ez normális?



2015. ápr. 7. 04:35
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj,ez egy olyan marha nehéz dolog.Nem,nem normális ha az életét is rá áldozza,(kiskorban még elfogadhattobb)plane hogy már kamasz.Próbálj vele beszélni,hogy azért neki iis van élete,nem csak a gyereknek.Ettől többet úgysem tehetsz.Legyen szép napod! Nekem az lesz.Ablako pucolok😊
2015. ápr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, aki hlye, így járt. A gyerek nem isten, hanem egy ember.


Ha anyuka rabszolgásdit akar játszani, tegye, de azért én felvázolnám előtte, milyen életképtelen felnőtt lesz a kölyökből. Vagy épp erőszakos, kivagyi fsz, mert nem nevelték meg.

2015. ápr. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen ismerősöm, sajna valamiért evidensnek tartja kinyälni a gyereke sejhaját.

Ez van.

Legalább én tanulok az általa elkövetett hibákból.

2015. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Legújabb az, hogy a gyereke elmegy bulizni a haverjaival, és rácsörög éjjel az anyjára, hogy ide és ide jöjjön értük autóval. Ők meg teljesen részegek, egy lányt még a mentők is vittek el, úgy leitta magát.

Én meg egyedül hiába beszélek az anyukának.

Ráadásul elkezdett túlórázni elég keményen az anyuka, a gyerekének meg a legnagyobb gondja, hogy ki akarja cserélni a számítógépe belsejét, meglehetősen drága alkatrészekre.

2015. máj. 31. 07:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Pattanj már le a témáról, ez az ő dolguk. Itt írhatunk bármit, agyilag és tudatosságban kell eljutniuk oda, hogy változzanak. Van kinek elég ehhez egy kiadós sokk, van aki egy életen át nem tanulja meg. Hagyd őket.
2015. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!