Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennetek vajon mi a...

Ti mit tennetek vajon mi a helyes a gyerekre nézve?

Figyelt kérdés

Mit tennetek?



Sziasztok. Olyan kérdéssel fordulok hozzatok hogy 5 hónapos kismama vagyok, az "apa" elhagyott terhesség elején mert neki felesége van és 2 gyereke. Most újból meg keresett meg mindig nem vállalna fel, tehát se a nevére nem venne és a családja barátai se tudnak hogy neki gyereke van, ilyen hétvégi apuka lenne, fel járna hozzam ha megszulnek és stb. Mindezt a másik 2 gyerekere hivatkozva, mert mit szólnának ha ok megtudnák mekkora féreg. Az lenne a kérdésem haggyam majd hogy látogassa, tudjon róla híreket vagy kezdjek mindent tiszta lappal hátha lesz egy kedves szerető apuka? Hogyan hatna majd ez a gyerek életébe? Volt valaki hasonló helyzetben?



2015. ápr. 9. 09:26
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk én sosem szültem volna nős férfinak, de ha már neked így alakult, akkor azt tanácsolom, hogy lépj túl rajta. Kezdj új életet a pasas nélkül. Idővel csak találsz majd egy normális férfit aki sajátjaként fogja szeretni a gyerekedet, és a gyereked apaként fog felnézni rá. Majd ha eljön az ideje, elmondhatod a teljes igazságot az édesapjáról. De kár a gyerek lelkivilágát is tönkretenni már kicsiként azzal, hogy van egy apja akit időnként lát, de letagadja.
2015. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
48%
a kisgyereknek jó ha van egy apuka a képben - a "hátha lesz egy kedves szerető apuka" -bizonytalan, mint a kutya vacsorája (addig felnő az a gyerek)
2015. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem ez sehogy sem lesz jó.

De én nem tiltanám meg, hogy az apa legalább ennyit foglalkozzon a gyerekével. Meg a gyereknek is jó, ha tudja, hogy ki az igazi apukája.

Aztán majd meglátod, később mi lesz, találkozol-e olyannal, aki érdekel és aki elfogad titeket.

2015. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Milyen apuka? Néha átjön tutujgat harmat majd haza megy a másik kettőhöz, néha ugy érzem ennél meg a semmi is jobb. Főleg igy hogy nem vállalja fel
2015. ápr. 9. 09:35
 5/52 anonim ***** válasza:
87%

Ha tudod milyen link alak, akkor áruld már el, mi a fenének szülsz neki gyereket??

Ha neme akarod, hogy részt vegyen az életetekben akkor állj elé, és dobd ki véglegesen. Miért nem mondod el, hogy ha nem képes felvállalni az apaságot, akkor semmi keresnivalója ott..Ti nem kommunikáltatok soha, csak szexeltetek?? Tessék kommunikálni, elmondani, hogy te hogy gondolod, és ha nincs ebben akkor ki kell dobni. Nem itt panaszkodni a gyakorin, hanem cselekedni kell

2015. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Szeretem ha ugy vádaskodnak hogy nem tudjak hogy mi van a háttérbe. Nem tudtam h nos és gyermekes az apuka. Mondtam neki ez igy nem lesz jó mert a gyerek lelki világát teszi ezzel tönkre. Viszont néha ugy érzem ennyi neki is jár, de igy hogy a nevére se veszi nem vállalja fel semmi nem jár neki belőle!
2015. ápr. 9. 09:40
 7/52 anonim ***** válasza:
80%

Azért ezt nehezen veszem be, hogy ha valakivel évek óta együtt vagyok, sosem alszik nálam, sosem tölti velem az ünnepeket arról nem derül ki, hogy családos ember. Azt is nehezen fogom fel, hogy amikor elé álltál, hogy örömmel elmond apuka lesz, a reakciója nem döbbentett meg. Már ekkor rá kellett volna jönnöd, hogy nős a pasas.

Ennek ellenére úgy döntöttél szülni fogsz.

Jó ha tudod. Te kizárhatod az életedből de ha az apuka látni akarj a gyerekét, és képes elmenni a bíróságra is érte, akkor te semmit nem tehetsz. Nyilván apasast nem ismered, így nem tudhatod miképpen fog reagálni a gyerekre.

2015. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
51%
Jaaa,lehet hogy előbb kellett volna gondolkodni! Nem tudlak sajnálni! Mindketten gyönyörűek vagytok! Meg mégis mit gondoltál? Esküszöm, az ilyen nőket nem tudom mi vezérli... Ágyba bujtal egy nős, gyerekes emberrel, gondolom védekezés tabu, aztán meg itt csapkodod magad, hogy Jajj most mi lesz?? Persze, ha nem direkt volt... Csak a gyerekeket sajnálom!
2015. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Tanácsot jöttem kérni esetleg érdeklődni volt e valaki ilyen helyzetben kedves tökéletes mindent tudó emberek. Ha nem tudtok adni miért kell a másikat szidni??? Igen tudom a ti eletetek tökéletes de nem

Kell a másikat le degradálni!!! A többieknek köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 9. 09:51
 10/52 anonim ***** válasza:
76%
mindenestre kapcsolatot már ne kezdj vele és kérj tőle gyerektartást hivatalosan. Ha tényleg nem tudtál róla a nős én a családja előtt is kiteregetnék.
2015. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!