Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan valljam be a szüleimnek...

Hogyan valljam be a szüleimnek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és meleg. Kérlek ne gyertek a szokásos "14 évesen nem lehet még tudni" szöveggel. A szüleim utálják a melegeket, bár van egy ismerősünk, aki leszbikus és vele nagyon jóban vannak, így lehet, hogy velem is elfogadóbbak lennének, de nem tudom, hogy hogyan mondjam el nekik. Félek, hogy engem is megutálnak, vagy nem tekintenek rám majd fiuk ként. Kérlek segítsetek!

2015. márc. 28. 11:16
1 2 3 4
 1/35 Bence_ ***** válasza:
Szerintem a szüleid sejtik.
2015. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
honnan sejthetik ? Bár régebben direkt ejtettem néha olyan gesztust, hogy egy kicsit fura legyen, de nem hinném...
2015. márc. 28. 11:25
 3/35 anonim ***** válasza:
22%

Miért ne jönnék ezzel? Ma már szinte divat egy tizenegynéhányévesnek melegnek lenni, mert ugye már annyi mindent tapasztaltál és minden betonba van ágyazva ebben a korban. Na mindegy.

Az biztos hogy ha a 14 éves gyerekem jönne ilyennel én pszichológushoz vinném, egy 14 éves még csak kisfiú és gőze nincsen miről van szó.

2015. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

1. Szerintem fogalmad sincs az életemről

2. A melegség egyeltalán nem egy "divat"

3. Ha te elvinnéd a gyerekedet, akkor te nem vagy ember. Ha igazi szülő lennél, akkor elfogadnád őt ezzel együtt. Ebből a válaszból annyit szűrtem le, hogy homofob vagy. Nagyon sokan mondják, hogy a melegség beteges, de elárulok egy titkot. A homofóbia még betegesebb. De azért köszi a választ, te is bizonyára rengeteg dolgot tudsz :)

2015. márc. 28. 11:36
 5/35 anonim ***** válasza:
76%

3, te most idejöttél sötétkedni? Te menj inkább pszichológushoz. Ha 14 évesen csajozna, akkor meg büszke lennél rá, gondolom.

Igen, lehet hogy csak kíváncsiság, de lehet hogy tényleg meleg. És akkor mi van? A szülőnek pontosan 0 beleszólása van a gyereke szexuális életébe, azt leszámítva, hogy gondoskodjon a felvilágosításról, és a védekezési módszerek ismertetéséről.

Mi közöd lenne ahhoz, hogy a fiad kivel van?

Ha a fiam meleg lenne, a párjára nézve csak annyi érdekelne, hogy rendes-e vagy sem.

Ha meg csak kíváncsi, és/vagy biszex, akkor meg nem tök mindegy?

Nem kell ehhez pszichológus. Majd eldől.

14 évesen meg elég kemény, ez később egyszerűbb, de ha engem ilyen miatt megutálnának a szüleim, akkor nem is lenne szükségem a megértésükre, és nem látnának többé.

Ezért én azt mondom, hogy ne közöld velük, amíg nincs konkrétan kapcsolatod. Persze ha nyomja a lelked és elmondanád nekik, akkor hajrá, de szerintem fölösleges, még tényleg fiatalka vagy, én külsősként nem tartom fontosnak 14 évesen közölni hogy meleg valaki, ha aztán lehet hogy még 3 évig úgyse lesz senkije.

20/L

2015. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
51%
Jól van kölyök, az élettapasztalatod alapján minden igazad van, hiszen sokat tudsz az életről. Sok sikert a dologhoz és a szüleidhez! :)
2015. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
18%

"3, te most idejöttél sötétkedni?"


Nem, csak több eszem van annál mintsem bevegyem hogy egy 14 éves kisfiú meleg. Előbb hiszem el hogy szexuálisan zaklatták és emiatt zavarodott meg, ezért is vinném pszichológushoz, az ilyen befolyásolható gyerekek könnyen esnek erőszak áldozatává. Az hogy mi a véleményem a melegekről pedig nem a te dolgod, mindenkinek joga van a véleményéhez és nem kell beleugatni. Köszi.

2015. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérd meg a leszbikus ismerőst, hogy segítsen neked.
2015. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Az utolsó két válaszolónak nagyon szépen köszönöm!! ^^

Ami azt illeti, tényleg el szeretném mondani, de igazad van abban, hogy előbb legyen egy "kapcsolatom", de ez azért nehéz, mert az én koromban igen csekély a normális meleg fiúk száma... A korombeli fiúk mind éretlenek és gyökerek, néhányat kivéve akik meg nem melegek.

2015. márc. 28. 11:45
 10/35 anonim ***** válasza:
92%

" mindenkinek joga van a véleményéhez és nem kell beleugatni"

Igen, akkor meg valakinek joga van ahhoz, hogy úgy érezze a pasik jobban tetszenek neki, mint a nők.

2015. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!