Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem dönthetek a saját...

Miért nem dönthetek a saját ballagásomon?

Figyelt kérdés

Most lesz áprilisban a ballagásom.

Ma mondták anyaék, hogy hol lesz utána a "buli" (szűk család, kb 15 fő) és hogy mi lesz a kaja. Ismerősünk, aki szakács, fog főzni. De meg sem kérdezik, hogy nekem mi tetszene! Ők már eldöntötték, hogy ez meg ez lesz. és ha mondtam, hogy én nem fogok enni az agyvelővel töltött sertéshúsból, még ők voltak megsértődve, hogy "egy vagyont költenek" a hidegtálakra, és én nem vagyok hajlandó belőle enni...


Vélemények?

18/L


2015. ápr. 13. 18:10
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
72%

Valahol meg tudom érteni a kérdezőt, mert nálunk is volt olyan régebben, jaj, nem is egyszer, hogy vettek nekem valami tök felesleges, használhatatlan, ronda, ízléstelen, viszont nagyon drága holmit, csak hogy láttassák, hogy "ők mennyit költenek rám". A valódi igényeim nagyon magasról le voltak ejtve, ha meg szóba mertem hozni, hogy pl. nekem nem igazán volna szükségem arra a fehér nadrágra, ami nagyon nem áll jól nekem és még csak nem is az én méretem, viszont téli lábbelire nagy szükségem lenne, mert csak vékony cipőm van, hát ne tudjátok meg, mit kaptam érte.

A ballagási ebéd: hoztak nekem némi húst, meg egy tasak rizst, hogy főzzem meg. Nem vicc, tényleg ennyi volt!

2015. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!