Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én semmit sem akarok az...

Én semmit sem akarok az életben, csak lenni, és semmit sem csinálni?

Figyelt kérdés

Mit mondjak a szüleimnek, ha én nem vágyom semmire sem, csak vagyok, és nem érdekel hogy élek-e vagy halok, és már az sem hogy esetleg meghalok.


Engem már nem foglalkoztat az élet, már minden tettvágy elhagyott, nincs motivációm az életre.


Tehát én innentől kezdve nem csinálok semmit sem


18/F


2015. ápr. 17. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te vagy aki hajléktalan akart lenni?
2015. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem honnan vetted ?
2015. ápr. 17. 13:05
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Semmi gond... idővel kinövöd.
2015. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Menj el pszichológushoz. Az apátia lehet a depresszió jele is. ha nem vagy depressziós, akkor pedig segíthet célokat találni az életben, segíthet az életvezetésben is.
2015. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

A "csak levésnek" elég nagy gátja, ha nem tudsz enni, inni, ruhát venni, hogy ne fagyj meg.


Ui. nem fog anyu meg apu eltartani, etetni és fizetni a telószámládat, amíg te csak vagy.

2015. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
És ez így nem unalmas? Nem izgalmasabb stratégiai játéknak felfogni az életedet és elérni benne legalább valami szintet? Már az egyes szint is jó, amikor nem halsz éhen. :) Sajnállak. Ilyenkor tavasszal ilyet érezni, borzasztó lehet.
2015. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Kérd el Vajna (született Palácsik) Tímeától a receptet. Menni fog neked is, csak gusztusod legyen hozzá.
2015. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Még egy sört se kérsz? 😅
2015. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

Szörnyű, hogy a mai fiatalok ennyire életuntak, befeléforduló savanyúak! Nekünk, annak idején, 18 évesen, meg sem fordult a fejünkben a halál gondolata, pedig nekünk is kijárt a sok csalódásokból, úgy partner kapcsolatban, mint családi kapcsolatban! Mégsem gondoltunk soha arra, hogy na, itt a vége, ennyi volt, kampec! Bennünk volt egy boldog jövőkép, hogy lesz ez még jobb is, csak tenni kell érte, még akkor is ha, éppen akkor elég sz@r volt a kilátás! Minden ilyen életúntnak kijárna egy jól irányzott ébresztő pofon, egy fenékberúgás, hogy irány a négy fal közül ki a szabadba, itt a jó idő, hozzuk össze a csapatot, menjünk kiránulni, biciklizni, üzletelni, csajozni, pasizni, felásni a kertet, és ha nincs éppen semmi, akkor meg azon gondolkodni, mi van még, amit nem csináltunk?

Szóval, gondold azt, hogy innen a gép mellől átnyúlt hozzád valaki, oszt jól képen vágott, te meg észheztértél! :) De szerintem te ma nagyon le leszel pofozva, ha még többen olvassák ezt a baromságot tőled! :))

2015. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

"Tehát én innentől kezdve nem csinálok semmit sem"


Ha mondjuk nem is eszel és nem is iszol, akkor elég hamar rövidre lehet zárni ezt a kérdést.


Ha nem múló kamaszkori világfájdalom, amit érzel, akkor szerintem érdemes lenne erről a szüleiddel beszélgetni, ha ők nem veszik észre, hogy valami komolyabb gond van veled.


Szerinted mi lehet az oka, hogy "minden tettvágy elhagyott" és nincsen motivációd az életre?

2015. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!