Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én semmit sem akarok az...

Én semmit sem akarok az életben, csak lenni, és semmit sem csinálni?

Figyelt kérdés

Mit mondjak a szüleimnek, ha én nem vágyom semmire sem, csak vagyok, és nem érdekel hogy élek-e vagy halok, és már az sem hogy esetleg meghalok.


Engem már nem foglalkoztat az élet, már minden tettvágy elhagyott, nincs motivációm az életre.


Tehát én innentől kezdve nem csinálok semmit sem


18/F


2015. ápr. 17. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én javasoltam a pszichológus segítségét. Az utóbbi években több fiatal felnőttnél is diagnosztizálták az ún. kapunyitási pánikot, ekkor a fiaal úgy megrémül a rá váró nehézségektől, a nagybetűs élettől, hogy inkább nem akar belelépni.
2015. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%

11-es! Miféle kapunyitási pánik?! A pszichológusok megint kitaláltak egy új betegséget, amit lehet legyógyszerezni, mérgeket szedetni! A mai fiatalok jómódjukban vesznek meg! Mindenük megvan, a seggük is ki van nyalva, ők meg csak fanyalognak mindenhez, ahelyett, hogy felemelnék a seggüket, oszt pozitívan tevékenykednének, ha mást nem, akkor elmosogatnának otthon! Régen a fiataloknak még idejük se volt arra, hogy megforduljon a fejükben a halál szó, ma meg menekülnének a halálba mindenféle munka elől!


Mellesleg, ha tudnák, hogy a karma törvénye szerint, ha idő előtt kivonják saját magukat az életből, ha megfutamodnak az élet nehézségei elől, akkor újra leszületnek egy ugyanilyen hasonló helyzetbe, hogy oldják meg! És addig születnek újra és újra le egy ugyanilyen hasonló helyzetbe, amíg meg nem oldják ugyanezt a problémájukat! Csak akkor fejlődnek lelkileg, ha az elébük állított problémákat helyesen oldják meg! Ki állította elébük a problémákat? Saját maguk! Ha tanulmányoznák és ismernék a karma törvényét, akkor nem lenne ennyi lelkibeteg fiatal, mert tudnák, hogy minden nehézséget saját maguk állítanak saját maguk elé, hogy lelkileg, mentálisan fejlődjenek, hogy a karmájukat kiegyenlítsék!

2015. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel semmi sem, miért írtad ki ezt a kérdést? Úgysem érdekel a válaszunk.
2015. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kedves 14:49. Kívánom ,hogy élj át egy mély depresszív állapotot, és akkor próbálj meg érvényesülni segítség nélkül.
2017. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!