Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon rossz ember vagyok, ha...

Nagyon rossz ember vagyok, ha nem szeretem az anyámat?

Figyelt kérdés
Nem annyira rossz ő, mégsem tudom őszintén szeretni és tisztelni. Ettől viszont bűntudatom van. Nem vagyok már kamasz, szerintem már nem fog ez megváltozni.

2015. ápr. 20. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem vagy rossz mér lennél
2017. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én se szeretem az enyémet. Leellett két gyereket, de hogy azokkal törődni is kellene, és nem fognak maguktól felnőni, az eszébe sem jutott. Szégyelvalóan ostoba egyébként, egyetlen önálló gondolata sincs, mindig mások irányították. Amikor kicsi voltam, és nem akartam enni, eszébe sem jutott orvoshoz vinni. A tökkelütött apámnak volt csak annyi esze, hogy elinduljunk a gyerekorvoshoz. Az anyám sosem foglalkozott velem, meg a húgommal, nem ült le velünk tanulni, játszani, nem voltak nagy beszélgetések az élet nagy kérdéseiről. A legnagyobb vétke szerintem az, hogy nem támasztott elvásárosak velünk szemben. Nem érdekelte a tanulmányi előmenetelünk, nem gondoskodott a taníttatásunkról megfelelőképpen. Teljesen közönyös volt irányunkban, mások gyerekeit majmolta. Az apán mindezt nem ellensúlyozta, ő lelki terrorban tartotta a családot: rajtunk vezette le a dühét mindennel kapcsolatban. És az anyu nem vitte el a két gyerekét a bántalmazó környezetből. Szerintem azt is eltűrte volna, ha apám veri. Egyébként sosem emelt rá kezet. Talán ez élete egyetlen jó tulajdonsága.
2021. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!