Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyám az agyamra...

Mit tegyek? Anyám az agyamra megy.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, anyám mindenbe beleszól. Példák:

Tegnap voltunk ruhát vásárolni. Szerettem volna egy leggingset de azt mondta anyám hogy k.rvás nem veszi meg.

Szeretnék egy új cipőt mert a tavalyi kicsi. Először néztem egy lila-fekete cipőt ami nagyon tetszett. [link] hasonlít erre. Azt mondta fiús, én pedig lány vagyok.

Vett nekem egy pónis rózsaszín kabátot amit kértem ne vegyen meg. Csodálkozik is miért nem hordom.

Minden nap elmondja sminkeljem magam mert más 14 éves lány azt csinálja.

Megmondja hogy álljon a hajam. Általában összefogom vagy kiengedem, ritkán befonom.

Megmondja mikor tanuljak, mikor gyakoroljak a gitáron, mikor mit egyek (mikor lehet választani szendvics, péksüti vagy bundáskenyér)

Aki esetleg emlékszik erre a kérdésre ez az enyém: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

Zsebpénzt se kapok így nem tudok semmit venni.

Ja és beleszól kivel barátkozzak, mert neki valaki nem szimpatikus. De úgy mondja hogy egyszer látta, nem is beszélt vele.

Mit tegyek?

14/L.


2015. ápr. 22. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Ne haragudj de ezek olyan apro problemak. Az anyukad jot akar neked, vesz neked ruhat, meg abban is tamogat, hogy sminkeld magad pedig meg csak 14 vagy. Oke, az nem jo, hogy olyanokat mond, hogy csunya vagy (hogy mondhta ilyet, nem is ertem)...Mas furcsa dolga is van, az, hogy olyan ruhakat vesz neked, hogy ki van mindened (ahogy az elozo kerdesedben allitottad) de ha leggingset szeretnel azt nem kapod meg...?

Szerintem ne akadj fel ilyeneken, minden zulo ezt csinalja, na jo nem mind de nagyreszuk es inkabb ilyen legyen, mint aki meg kajat se vesz neked esetleg megver vagy egyeb modon veszelyeztet.

Ha nagyon zavar, ulj le vele es beszeljetek meg.

2015. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig azt írtad, pont hogy "kvás" ruhákat hordat veled. Most meg azt, hogy azért nem vesz meg valamit, mert szerinte túlságosan rbancos?

Ellentmondás...

2015. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pedig tényleg azt mondja anyám r.ibancos egy ruha ami nekem tetszik, de ami neki jó az tökéletes, nekem más a véleményem róla.

14 évesen nem fogok 5 kiló vakolatot magamra kenni. 1. így szerintem szebb vagyok 2. nem akarok úgy kinézni mint egy k.urva. Anyám úgy néz ki kisminkelve (bocsánat hogy ilyet írok rá d ez az igazság) 3. a bőrőmet nem szeretném tönkretenni fiatalon

SOHA nem lehet vele beszélgetni mert, szoláriumba megy, nincs kedve beszélgetni, most mosogat stb.

2015. ápr. 22. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra. Mondd meg, hogy neked ez nem tetszik, hagyjon érvényesülni, hadd alakítsd ki a saját stílusodat. Ha meg nagyon nem megy, akkor menj 16 évesen nyári munkára (már ha találsz. Én is szeretnék, de nem vettek fel sehova se T_T) és, akkor abból a pénzből azt vehetsz, amit akarsz, mert nem lesz semmi köze hozzá. (:

A barátkozós témához pedig annyit, hogy nincs mindig veled, szóval ne is foglalkozz ilyenkor ezzel. Nyugodtan barátkozz azzal, akivel szeretnél.

Amúgy én már rég lázadoznék, akár ordibálós vitákba is belemennék, de te nem tűnsz ilyenek, szóval gondolom ezt inkább hanyagolni fogod. xD Kitartás! C:

2015. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!